کاغذ دیواری ، تغییر دکوراسیون بی دردسر!

به عنوان مثال کشور ایتالیا به عنوان قطب اصلی تولید کاغذ دیواری، گرانترین نوع این محصول را روانه بازار می کند. بهتر است بدانید این کاغذ دیواری در رنگ طلایی ، نقره ای ، مسی ، برنزی تولید و روانه بازار مصرف میشود . مقاوم سازی دیوار با این نوع کاغذ دیواری در مقایسه با سایر روش های مقاوم سازی مقرون بصرفه تر است. ميگذارند و اين بستگی به سبک منزل وعلاقه شما در نوع کاغذ ديواری دارند. مجموعه ای از بهترین کاغذ دیواری ها با تنوع و کیفیت بی نظیر و متناسب با دکوراسیون داخلی منزل و محل کار شما. با رعایت این 7 نکته، میتوانید استفاده بهینه ای را از کاغذدیواری برای زیبا تر کردن منزل خود داشته باشید. در تولید کاغذدیواری ضد امواج معرفی شده از هیچ گونه ماده پلی اتیلن و رزینهای مضر (TVOC و HCHO) که به طور معمول در تولید کاغذدیواریها کاربرد دارد، استفاده نشده است. استفاده از آنها بسیار ساده است و با کمی دقت میتوانید دیوارها را در مدت کوتاهی کاغذ دیواری کنید. استفاده از کاغذ دیواریهای ساده هم گزینهای محتاطانه است که پشیمانی در آن وجود نخواهد داشت. این روش بسیار ساده و سریع انجام میشود و اگر تجربه چسباندن کاغذ دیواری نداشته باشید، گزینه پیشنهادی ما برایتان خواهد بود.

توجه به این امر لازمه انجام یک خرید مطمئن و اصولی است. باید توجه کنید که طرح و رنگ کاغذ دیواری باید با روحیه اعضای خانواده متناسب باشد چون هر کدام از آنها حس متفاوتی را به محیط القا می کنند. کاغذ دیواری یک نوع پوشش تزیینی دیوار ویا سقف است که به واسطه آن میتوانیم با طرح های جذاب دیوار را بپوشانیم. دوام این نوع کاغذدیواری بسیار بالا است. کاغذدیواری ضد زلزله نوعی سیستم حفاظت و یک دیوارپوش الیاف شیشهای ویژه است که مثل کاغذدیواری به سادگی به دیوار میچسبد و باعث مقاومتر شدن آنها میشود. البته یادتان باشد که طرحهای شلوغ برای اتاقی کوچک باعث کوچکتر شدن فضا میشود. یک اسفنج نرم مرطوب هم میتواند به تمیز شدن کاغذ دیواری کمک کند. از مواد شوینده برای پاکسازی استفاده نکنید که احتمال خراب شدن کاغذ دیواری در این صورت زیاد خواهد بود. در این نوع از انواع کاغذدیواری از چسب ویژهای استفاده میکنند تا کاغذ دیواری به طور دائمی به دیوارها بچسبد.

سوال این است که این نوع دیوارپوش در چه زمانی به ایران آمد؟ نصب این نوع از کاغذ دیواریها نیز همانند باقی کاغذ دیواریها است و پیچیدگی خاصی ندارد. مثلا کمدها، داخل کابینتها، سقف و هر سطح دیگری را میتوانید با انواع کاغذ دیواریها در رنگها و طرحهای مختلف زیباتر و مرتبتر کنید. این طرح ها برای ایجاد کنتراست در مقابل طرح های پیچیده بسیار مناسب هستند. در زیر به چند طرح و سبک متداول کاغذ دیواری اشاره می کنیم. چسب های کاغذ دیواری به صورت پودر می باشند که در آب حل می شوند که نسبت استفاده از آب نسبت به چسب کاغذ دیواری بسیار مهم است و با توجه به چسب های مختلف با برندهای مختلف این نسبت متفاوت است که باید حتما رعایت شود. تمیز کردن کاغذدیواریها با استفاده از آب گرم و اسفنج معمولی می توانید انجام دهید. برای کاغذ دیواریهای استاندارد و یا معمولی که فاقد پوشش ضد آب بوده و نیاز به کار خاص ندارند، میتوانید آنها را با آب خیس و به راحتی از دیوار جدا کنید.

امروزه خرید اینترنتی بخش مهمی از هر کسب و کار محسوب می شود. به عبارت دیگر قیمت کاغذ دیواری بر اساس قیمت هر رول کاغذ دیواری خارجی و قیمت هر رول کاغذ دیواری ایرانی بستگی دارد. کاغذدیواری ضد زلزله از انواع نوین دیوارپوش کاغذدیواری است که علاوه بر کاربری زیبایی در مقاومسازی دیوارها در برابر زمین لرزه نیز بسیار موثر است. در عین حال در زمان جابجایی یا تعویض، به راحتی و بدون زحمت کنده شود. در این روش به راحتی میتوانید، کاغذها را روی دیوار بچسبانید و امکان اینکه بین دیوار و کاغذ دیواری حباب ایجاد شود به حداقل میرسد. یک کاغذدیواری معمول حداکثر ۱۵ سال دوام میآورد، اما امکان دارد شما بخواهید هر چند سال یک بار طرح دیوار را عوض کنید. اگر فضای اتاق رمانتیک و ملیح است، باید به سراغ رنگهای پاستلی (رنگهای روشن و کمرنگ)، طرح گل و خطوط ظریف و نازک بروید. همچنین اگر سقف اتاقتان کوتاه است باید به سراغ استفاده از کاغذهای دیواری با خطوط عمودی بروید. در گام بعدی هم از یک خطکش یا گونیا و وسیلهای مشابه استفاده کنید تا مطمئن شوید که خطوط دیوار کاملا صاف هستند تا در برش و چسباندن کاغذ دیواری دچار مشکل نشوید. گفته می شود که در قرن هشتم میلادی یک زندانی چینی راز کاغذ را بر اعراب فاش نمود که در نتیجه آنها نیز دانش کاغذسازی را به اروپا منتقل نمودند.