کاغذ دیواری برای سبک دکوراسیون مدرن

نحوه عملکرد این چسب این گونه است که بعد از مالیدن چسب و نفوذ آن به دیوار آب آن تبخیر شده و دانه های پلی یورتان موجود در آن یک پوشش مقاوم بر سطح دیوار ایجاد می کند. هماهنگی کفپوش خانه با کاغذ دیواری بسیار مهم است؛ بنابراین بهتر است از کاغذ دیواریهای گلدار یا با طرح و شکلهای شلوغ برای خانههایی با کفپوش ساده استفاده کنید و برعکس کاغذ دیواریهای ساده را برای خانههایی با کفپوشهای طرحدار به کار ببرید تا این هماهنگی، زیبایی خانه شما را چند برابر کند. چون به محض زدن چسب کاغذ دیواری در داخل شیارهای سیمان نفوذ می کند و به کاغذ دیواری نمیچسبد. این نوع از کاغذ دیواریها همچنین قابل شستوشو و ضد آب هستند. خرید کاغذدیواری از طریق اینترنت ایده خوبی نیست، زیرا بافت، طرح و رنگ کاغذ دیواریها در عکس، هرگز مانند آنچه واقعا هستند مشخص نیست. کاغذ دیواری را میتوان در فروشگاههای مخصوص خود و همچنین فروشگاههای مجازی بیابید. کاملا ضد آلرژی و هایژنیک است و بو و گردو غبار را به خود جذب نمیکند. فروشگاه دیوار دکور با گردآوری انواع کاغذ دیواری ها در سبک ها و طرح های مختلف و پر طرفدار توانسته پاسخگوی نیاز مشتریانش باشد و انواع محصولات با کیفیت را با قیمت مناسب به دست آنها برساند.

اگر خواهان فضایی پر از انرژی و هیجان هستید کاغذ دیواریهایی با رنگهای شاد و درخشان که طرحهای هندسی و هنری دارند به کار ببرید که در این صورت هر بینندهای را سر ذوق میآورد. تنوع و همچنین نصب سریع و آسان انواع کاغذ دیواری ، آن ها را به پر کاربرد ترین دیوارپوش تبدیل کرده است. در واقع این سبک هیچ محدودیتی در چیدمان فضا ایجاد نمیکند ، بلکه تنوع بالای این مدل کاغذ ، نمای هر خانه را منحصر به فرد میکند . نکات زیر میتواند راهکارهای مفیدی برای انتخاب کاغذ دیواری خانه شما باشد. برای انجام این کار باید یک کاردک تهیه کنید و با کمک آن کاغذ دیواری قدیمی را جدا کنید. واضح است که با یک رول کاغذ دیواری آمریکایی میتوان عرض بیشتری از یک دیوار را نسبت به یک رول کاغذ دیواری اروپایی پوشش داد. قبل از انتخاب کاغذ دیواری باید به رنگ وسایل خانه توجه کنید، زیرا هماهنگ نبودن رنگ و نوع کاغذ دیواری با سایر وسایل، علاوه بر اینکه خانه را بی نظم و خسته کننده نشان میدهد، برای افراد خانواده احساس آشفتگی ایجاد میکند؛ بنابراین حتما به هماهنگی رنگها توجه داشته باشید.

زمانی که متراژ لازم را برای کاغذ دیواری محاسبه کردید، توصیه میکنیم یک یا دو رول کاغذ دیواری اضافه از حد نیاز را خریداری کنید تا در صورت اشتباه در اندازهگیری یا خراب شدن قسمتی از کاغذدیواری، بتوانید از آن مقدار اضافی استفاده کنید. از این رو باید خرید و نصب کاغذ دیواری را به افراد ماهر در این زمینه بسپارید. اگر به لحاظ شخصیتی فردی تنوع طلب هستید و زود از همه چیز خسته میشوید، پیشنهاد ما این است که از کاغذ دیواریهای ساده با رنگهای ملایم که هیچ طرح و شکلی ندارد و با هر نوع چیدمان و رنگی هماهنگ میشود، استفاده کنید، زیرا استفاده از کاغذ دیواریهای طرح دار روحیه خاصی میطلبد و هماهنگ کردن وسایل با این گونه کاغذها کمی مشکل است و ممکن است پس از مدتی دچار دلزدگی شوید. استفاده از کاغذ دیواریهای بافت دار به دیوارها عمق میبخشد و نیز سبب جذب صدای فضا میشود. بدون شک هزینه های مصرفی از اهمیت بسیار زیادی دارند و شما می توانید با جست و جوی دقیق نصاب کاغذ دیواری ارزان پیدا کنید و به این صورت هزینه های ناشی از این کار را کاهش دهید.

پس از نصب و اجرا سطحی کاملا بدون درز را ایجاد میکند. روش دیگر این است که مقداری از کاغذ دیواری را کمی بزرگتر از اندازه آسیب دیده، بر روی رول قبلی بچسبانید. رولهای کاغذ دیواری دارای عرضهای مختلفی نیز هست. در حالی که رولهای کاغذدیواریها برای فروش دو برابر یا سه برابر یک رول تکی تولید میشوند. فروش کاغذ دیواریها در رولهای دو برابر و سه برابر، میتواند متراژ بیشتری کاغذ دیواری را نسبت به یک رول واحد در اختیار شما بگذارد. انتخاب یک کاغذ دیواری صحیح و خوب کاری سخت است؛ به خصوص اگر قبلا این کار را انجام نداده باشید. به طور مثال، برای خانهای که سبکی بسیار فانتزی و مدرن دارد باید از کاغذ دیواریهایی ساده و با نقش و نگار کم استفاده کنید و برای خانههایی که با مبلمان استیل و فرشهای ابریشمی چیدمان شده اند باید کاغذ دیواریهایی سنگین با نقش و نگارهای برجسته به کار ببرید.