کاغذ دیواری برای سبک دکوراسیون مدرن

بهتر است قبل از انتخاب کاغذ دیواری ، از تاثیر رنگها بر محیط و موارد استفادهشان در مکانهای مختلف آگاهی داشته باشید. این که کاغذ دیواری هم سطح دیوار باشد نکتهی خیلی مهمی است که در دکوراسیون تاثیر زیادی دارد؛ بنابراین ابتدا طول کاغذ دیواری را مطابق با طول دیوار با در نظر گرفتن معمولا بین ۱۰الی ۱۵سانتیمتر را ببرید؛ برای این کار از سطوح صاف استفاده کرده به عبارتی کاغذ دیواری را رو هوا نبرید و آن را علامت گذاری کنید و سپس روی دیوار قرار دهید. قبل از خرید کاغذ دیواری باید محیط مورد نظر را از نظر کاربری و دکوراسیون مد نظر قرار دهیم و کاغذ دیواری را در نوع مناسب تهیه کنیم.پس از انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری می توان آنرا در متراژ مورد نظر با توجه به سطوح خریداری کرد. این نوع کاغذ دیواری برای سالنهای پذیرایی و اتاق نشیمن در کنار مبلمان راحتی و سلطنتی، محیط را لوکس و جذاب میکند. نصب کاغذ دیواری مزایای مختلفی دارد که آن را برای استفاده در دکوراسیون داخلی جذاب میکند. اگر سبک کلاسیک دارید بهتر هست از کاغذ دیواری کلاسیک و اگر سبک مدرن دارید از کاغذ دیواری های مدرن برای حال و پذیرایی انتخاب نمایید.

سال های 1960 و 1970 نیز در ادامه روند صعودی گذشته قرار داشت با این حال سال 1973 سال خوبی برای این صنعت نبود، همزمان با شروع بحران سال 1973 این صنعت رو به افول گذاشت. آنقدر این کار را ادامه دهید تا دوده های روی دیوار پاک شود. یکی از جاهایی که در خانه تکانی باید تمیز شود پاک کردن لکه های دیوار می باشد اگر دیوارهای لک داری دارید و نمی دانید هرکدام را چطور پاک نمایید در ادامه همراه با نیک صالحی شوید تا درباره پاک کننده لکه های دیوار بیشتر بخوانید. اصلا پنبه را روی لکه نکشید چون موجب پخش شدن جوهر روی دیوار می شود. پنبه آغشته به الکل را روی لکه قرار دهید تا جوهر به خورد پنبه برود. برای پاک کردن این لکه ها می توانید از الکل سفید استفاده کنید. برای تمیز کردن این دیوار ها محلول آب و جوش شیرین بسیار مؤثر است. برای تمیز کردن کاغذ دیواری باید اسفنجی را با آب ولرم خیس کنید و سپس روی کاغذدیواری بکشید. برای انجام این کار کاردکی را بردارید و قسمت پایینی یا بالایی کاغذ را محکم به دیوار نگه دارید، سپس با کاتر قسمتهای اضافی را ببرید.

این طرح ها که اکثرا شامل الگوها و نقش هایی کاملا انتزاعی و یا هندسی اند. موضوع بعدی انتخاب آلبوم از منظر مشتری میباشد و منظور از انتخاب آلبوم، انتخاب طرح میباشد. کاغذهای دیواری را از پایین به بالا تمیز می کنند. به صورت سه بعدی و رنگی بر روی این کاغذهای دیواری ایجاد شده است. سپس میتوانید با کمک چسب مخصوص کاغذ دیواری، آن را بر روی دیوار بچسبانید. شوینده ای که در این زمینه به کمک تان می آیند آشنا می کند. به کمک شما می آید. ماند و روی دیوار دو رنگی پدید می آید. ولی اگر وقت ندارید که طرح ها را بگردید ما بشما دو آلبوم جدید و با کیفیت گلد و همچنین آلبوم متروپلیتن اتاق پذیرایی را که دارای کیفیت استثنایی است را پیشنهاد میکنیم. نیروهای امدادی بلافاصله وارد عمل شدند و با احتمال اینکه بتوانند زوج جوان را نجات دهند پس از اقدامات اولیه هر دو را به بیمارستان انتقال دادند، اما متأسفانه امکان نجاتشان نبود. بجز چاپ پوستر در طول و عرض متفاوت امکان چاپ روی کاغذ دیواری با طرح های دلخواه شما فرا هم آمده البته قطعا از نظر قیمت تمام شده قابل رقابت با کاغذ دیواری های تولید انبوه نیستند اما بزرگ ترین مزیت این روش چاپ کاغذ دیواری انتحاب و چاپ طرح اختصاصی حتی با تصاویر شخصی می باشد .

عرض رول کاغذ دیواری 53 ، 70 و یا 106 سانتی متر است. امروزه انتخاب هاي فراواني از كاغذهاي ساده، نقش دار، بافت دار یا برجسته و همچنين از انواع ارزان قيمت ساخته شده توسط ماشين، تا نقش هاي دستي گران قيمت، در دسترس هستند. از بوراکس در ترکیب اکثر مواد شوینده استفاده شده و در تمیزکاری بسیار مؤثر است. 4- کاغذ دیواری نانو، قابل شستشو با آب است و هیچ گونه مواد آلرژی زا متصاعد نمیکند و چون ترکیبی از پارچه و کاغذ است به طور کامل قابل بازیافت است و آسیبی به محیط زیست نمیزند. از کاغذ دیواری های ساده و معمولی گرفته تا کاغذ های روغنی و قابل شستشو. تمیزکردن دیوار ها عموما کار دشواری است و یکی از سخت ترین بخش های خانه تکانی محسوب می شود. کاغذ دیواری های نخی، عایق خوبی برای صدا و حرارت نیز محسوب میشوند و برای اکثر اتاقها مناسباند. در طراحی دکوراسیون منزل از طرح های متفاوت کاغذ دیواری برای دیوارهای مختلف استفاده می شود تا تضاد بین رنگ و طرح یک دیوار با سایر دیوار ها موجب زیبا تر شدن فضا شود. فكر كردن به مبلمان و وسايل موجود در خانه، عناصر دكوراتيو و موكت يا ديگر كفپوشهای موجود در فضا نيز ايده خوب ديگری است.