کاغذ دیواری – خرید و قیمت کاغذ دیواری – فروشگاه اینترنتی منزل

در صورتی که تمایل به خرید کاغذ دیواری دارید، حتماً بودجه خود را مشخص کنید، ابعاد فضایی که میخواهید روی آن کاغذ دیواری نصب کنید را تعیین کنید و در نهایت بر اساس این دو مؤلفه، قیمت کاغذ دیواری مناسب خود را برآورد کنید. در صورتی که مبلغ محدودی برای اجرای کاغذ دیواری در نظر گرفتهاید، بهتر است در انتخاب خود دقت بیشتری داشته باشید تا بتوانید آنچه را که مد نظرتان است، با قیمت مناسب پیدا کنید. در صورتی که میخواهید کاغذ دیواری خانه شما را بزرگتر نشان دهد از رنگهای روشن استفاده کنید. کاغذهای دیواری کنتراست بالایی دارند و استفاده از طرح های شلوغ سبب کوچک نشان دادن و شلختگی فضای خانه می شوند. از آنجا که فروشندگان و نمایندگی های کاغذ دیواری ها در سراسر کشور از ارزش نتایج مربوط به نصب صحیح کاغذ دیواری آگاه هستند، حساسیت بسیاری در این خصوص به کار گرفته و سعی می نمایند از بهترین و با سابقه ترین نصاب ها و وسایل ممکن جهت نصب کاغذ دیواری استفاده نمایند. از این رو بهترین کار این است که برای نصب کاغذ دیواری از افراد متخصص و حرفهای کمک بگیرید. پس از انتخاب نوع کاغذ دیواری و نصاب ماهر در این زمینه، کار اجرای کاغذ دیواری در اسرع وقت برای شما انجام میگیرد.

بریتانیا در اواسط قرن هجده اولین تولیدکننده و صادرکننده کاغذ دیواری در اروپا محسوب میشد. طرح کاغذهای دیواری اولیه متاثر از فرشینهها و مشابه آنها طراحی میشد. همچنین نحوه نصب آنها نیز در زیبایی طرح و ماندگاری کیفیت آنها اهمیت دارد. دیواری که با کاغذ دیواری تزئین شده نسبت به دیوار رنگ شده ظاهری متفاوت تر دارد، بنابراین می توان به اهمیت زیاد این متریال در دکوراسیون داخلی پی برد. استفاده از رنگ و کاغذ دیواری در کنار هم دیوارپوشی متفاوت و جذاب برای فضای مورد نظر ایجاد می کند. لامپ های ال ای دی به کار رفته در این نوع کاغذ دیواری حدود 3 الی 5 ولت برق مصرف می کنند و نور ملایم آن ها زیبایی بی نظیری به فضای مورد نظر می بخشد. کاغذدیواری های غیرقابل شستشو که ویژگی شستشو را ندارند از قیمت پایین تری برخوردار هستند و جز کاغذ دیواری ارزان محسوب می شوند. تصاویر بر روی این کاغذ دیواری ها با کیفیت بسیار بالایی چاپ می شوند که البته میزان این کیفیت به نوع رنگ و چاپ آن ها بستگی دارد.

البته انتخاب نوع و رنگ کاغذ دیواری به نوع تجارت نیز بستگی دارد. البته به دلیل این که کاغذ دیواری دارای تکههای مخمل است، قابل شستشو نیست. این کاغذ دیواری بادوام، قابل شستشو، ضد خش و محکم است. زمینه این مدل، اکثرا از جنس پارچه یا کاغذ دیواری پی وی سی است. میل انسان به زیبایی، تجمل و آراستگی او را به سمت استفاده از ابزارهای طراحی داخلی سوق داده است. آلبوم های کاغذ دیواری به صورت ست طرح های مکمل را در کنار هم قرار داده است که انتخاب را راحت تر کرده است و میتوان از کاغذ های طرح دار برای دیوارهای اصلی، ساده های تیره برای ستون ها و شکست های کوچک و کاغذ راه راه برای راهرو های منزل استفاده نمود. تکنولوژی ساخت کاغذ دیواری نان وون در دست تعداد محدودی از شرکت های آمریکایی و اروپایی است و به همین علت معمولا اورجینال و اصلی است و مدل هایی که با همین جنس در کشور های دیگر تولید میشوند تحت نظر برند های اصلی می باشند.

کاغذ دیوارهای هندسی اولین الگو هایی هستند که افراد در طراحی و چیدمان خانه خود از آن استفاده میکنند این نوع کاغذ در مدل های مختلف با تنوع بالایی تولید شده است به همین دلیل میتوان از آن برای هر گروه سنتی استفاده کرد . کاغذهای فیبرو، چرم، کتان و پاستل از جمله متریال هایی هستند که برای تولید این پوسترها مورد استفاده قرار می گیرند. این دیوارپوش زیبا دارای تنوع بسیار بالایی در طرح و نقش است و نه تنها زیبایی و جذابیت را به ارمغان می آورد، بلکه فضا را در شب نورانی می کند. تنوع طرح و رنگ آنها بسیار زیاد است. هر چند این محصولات از نظر طرح و رنگ، تنوع زیادی دارند؛ اما مهمترین اصل در زمان انتخاب و قیمت گذاری، جنس کاغذ دیواری است. این مساله باعث شده تا قیمت کاغذ دیواری برجسته نسبت به بسیاری از موارد دیگر اندکی گرانتر باشد که با توجه به موارد گفته شده کاملا طبیعی به نظر میرسد. طبق مراحل زیر پیش بروید تا این کار را به خوبی انجام دهید. سپس به آرامی مقداری از چسب را در بخش پشتی آن بمالید و درز را فشار دهید.