کاغذ دیواری – خرید و قیمت کاغذ دیواری – فروشگاه اینترنتی منزل

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، طراحان ایده های خلاقانه خود را عملی نموده و نوع جدیدی از کاغذ دیواری را وارد بازار کرده اند. پوشاندن بخش یا کل دیوارهای پذیرایی می تواند ایده مناسبی برای بسیاری از سلیقه ها باشد. امید که 49 طرح زیبای کاغذ دیواری برای پذیرایی 2018 برایتان سودمند بوده باشد. اگر به دنبال فضایی گرم و صمیمی هستید می توانید از رنگ های گرم کاغذ دیواری برای پذیرایی استفاده کنید. این عنصر دکوراتیو را می توان برای پوشش بخشی از دیوار مورد استفاده قرار داد، مثلاً قسمتی از دیوار را رنگ آمیزی نموده و قسمتی دیگر را با کاغذ دیواری پوشش داد. نصب این عنصر دکوراتیو نیاز به متخصص و افراد حرفه ای ندارد و به راحتی می توان آن را بر روی دیوار نصب کرد. با افزایش قیمت کاغذ دیواری، برخی افراد به این فکر میافتند که کاغذ دیواری خود را تعمیر کنند. زیرا این الگو دارای رنگهای مختلفی بوده و استفاده از دکوراسیون رنگی برای طراحی فضا های مختلف ممکن است استرس افراد را افزایش دهد . این دیوارپوش زیبا دارای تنوع بسیار بالایی در طرح و نقش است و نه تنها زیبایی و جذابیت را به ارمغان می آورد، بلکه فضا را در شب نورانی می کند.

اصولاً دیوار خانه های کوچک را با این نوع کاغذ دیواری پوشش می دهند تا فضا کمی بزرگ تر به نظر آید. وجود این الیاف شیشه ای باعث ایجاد یک پوشش ارتجاعی در سطح کاغذ دیواری می شود و به همین خاطر از ریزش دیوار جلوگیری میکند . یکی از انواع کاغذ دیواری که در دکوراسیون داخلی یک فضای دیدنی خلق کرده و توجه همه را به خود جلب می نماید کاغذدیواری سه بعدی است. کاغذهای فیبرو، چرم، کتان و پاستل از جمله متریال هایی هستند که برای تولید این پوسترها مورد استفاده قرار می گیرند. مهم ترین نکته ای که در استفاده از این دیوارپوش باید مد نظر قرار گیرد این است که در خانه ای که دکوراسیون آن به سبک کلاسیک است نباید از کاغذ دیواری سه بعدی استفاده شود. پس از انجام این مراحل با یک اسفنج خیس، بین درزها را که چسب اضافی بیرون زده است، تمیز کنید. برای ترمیم این نواحی، ابتدا باید پشت کاغذ دیواری را به خوبی تمیز کنید. نکاتی برای ترمیم کاغذ دیواری وجود دارد که میتوانید از آنها بهره ببرید. هماهنگ بودن رنگ کاغذ با سایر وسایل منزل اولین نکته ای است که شما باید به آن توجه کنید و بی اهمیتی به این مساله از زیبایی منزل شما میکاهد.

بهتر است بدانید این کاغذ دیواری را میتوانید به آسانی بشویید و گرد خاک را از روی آن پاک کنید . این دیوارپوش علاوه بر این که به آسانی بر روی دیوار چسبانده می شود، برای تغییر دکوراسیون و ایجاد تنوع می توان آن را از دیوار جدا کرد و برای ایجاد دکوراسیونی جدید از طرح های دیگر آن استفاده نمود. این کاغذ دیواری که زمینه پارچه ای دارد جز کاغذ دیواری های لوکس به شمار می رود. این نمونه هم قابلیت شستشو دارد، در بین کاغذ دیواریهای ضدلک طبقهبندی میشود و در برابر چربی و رطروبت دوام قابل قبولی دارد. این کاغذ دیواری قابل بازگشت به طبیعت است و یک عنصر دکوراتیو دوستدار محیط زیست محسوب می شود. زیباییهای ظریف و پر از جزئیات این کاغذدیواری ها می توانند به کانون توجه اتاق شما تبدیل شوند، با این حال همه انواع این کاغذ دیواری قابل شستشو نبوده و تمیز کردن و نصب سختی دارند. جنس این کاغذ دیواری از کاغذ و الیاف پارچه ای است و از بارز ترین ویژگی این کاغذ دیواری می توان به قابلیت شستشو آن میتوان اشاره کرد . آموزش های خوب زیادی در مورد نحوه نصب کاغذدیواریها در اینترنت موجود هست، بنابراین بهتر است اگر با تکنیک های نصب آن آشنا نیستید از شرکت متخصص و نصاب حرفه ای کاغذدیواری کمک بگیرید.

پس از انتخاب نوع کاغذ دیواری و نصاب ماهر در این زمینه، کار اجرای کاغذ دیواری در اسرع وقت برای شما انجام میگیرد. در هنگام نصب آن باید دقت کنید که زیرسازی لازم صورت گیرد، همچنین نصب آن را به نصاب بسپارید. جنس این کاغذ دیواری از الیاف یا پی وی سی می باشد که هر کدام زیبایی و جذابیت مخصوص به خود را دارند. و قیمت بالاتری نسبت به کاغذ دیواری پی وی سی دارد. کاغذ دیواری طرح کاه گل یکی از طرح های منحصر بفرد می باشد که تداعی کننده خانه های قدیمی روستایی است. چسب اضافی را که از کنارههای درز بیرون میآید، با یک اسفنج مرطوب، تمیز کنید. سپس به آرامی مقداری از چسب را در بخش پشتی آن بمالید و درز را فشار دهید. امروزه در بازار کاغذ دیواری های ایتالیایی، کره ای، چینی، آلمانی، بلژیکی و ایرانی در طرح ها و رنگ های مختلف ارائه می شوند و قیمت هر رول آن ها با توجه به جنس و کیفیت متفاوت است. سایت پویانو همواره جدید ترین طرح و مدل های کاغذ دیواری تولیده شده توسط معتبرترین برند ها را با بهترین قیمت در اختیار هموطنان گرامی قرار داده است. اگر تجارت شما در عرصه لوازم و وسایل کودکانه است، باید از رنگ های شاد و مدل های با انرژی و سه بعدی استفاده نمایید.