کاغذ دیواری – خرید و قیمت کاغذ دیواری – فروشگاه اینترنتی منزل

پس از انقلاب صنعتی و توسعه چاپ با نیروی بخار، کاغذ دیواری به صورت انبوه تولید شد، در نتیجه قیمت آن کاهش یافت و طبقه متوسط نیز قادر به خرید آن شدند تا دیوارهای منزل خود را با کاغذ دیواری پوشش دهند. در میان کشورهای جهان، انگلستان به عنوان کشوری پیشرو در صنعت کاغذ دیواری شناخته میشود. به عنوان مثال می توان از کاغذدیواری هایی به رنگ های صورتی، گلبهی، یاسی، آبی روشن، طوسی و طرح های گل و قلب استفاده نمود. در صورتی که تمایل دارید منزل خود را با کاغذ دیواریهای قدیمی تزیین کنید، پیشنهاد میشود کاغذدیواری داماسک خریداری کنید که از دهه 50 و 60 شمسی به یادگار مانده است و منازل آن دوران را به آدم یادآوری میکند. اگر قصد دارید از كاغذ دیواری پذیرایی گلدار باشد، می توانید دیوار رو به رویی را نیز با همان طرح تزئین كرده و طرح دیوار كناری را متفاوت بزنید تا جلوه زیباتری به محیطتان بدهد. مطمئن باشید که فضای خود را برای محاسبه تعداد رولهایی که برای پوشش فضای مورد نظرتان نیاز دارید درست اندازه گرفته اید. در صورتی که مبلغ محدودی برای اجرای کاغذ دیواری در نظر گرفتهاید، بهتر است در انتخاب خود دقت بیشتری داشته باشید تا بتوانید آنچه را که مد نظرتان است، با قیمت مناسب پیدا کنید.

برای انتخاب مناسب كاغذدیواری باید فیلتر هایی برای خود داشته باشید به همین دلیل جهت سهولت در انتخاب اطلاعات آلبوم های كاغذ دیواری را بر اساس سبک، مناسب برای فضا و قیمت، در جدول زیر مشخص كرده ایم. از این رو با توجه به نوع فضا و نیازمندی های آن به انتخاب هر یک از اجزا مورد استفاده در محیط خود بپردازید. رنگ های آبی و سبز حس تازگی و خنکی به محیط می دهند و برای مساحت های کوچک تر توصیه می شود. در زیر می توانید انواع گل های داماسک را در رنگ های مختلف در آلبوم های ما بیابید. پیشنهاد ما به شما این است که از این مدل کاغذ دیواریها در کنجها و گوشههای اتاق یا تک دیوارها استفاده کنید تا بر جذابیت آنجا بیفزاید و زیبایی آن محل را چند برابر کند. هر چند این محصولات از نظر طرح و رنگ، تنوع زیادی دارند؛ اما مهمترین اصل در زمان انتخاب و قیمت گذاری، جنس کاغذ دیواری است.

ممکن است برای بعضی افراد این سوال پیش بیاید که مگر کاغذ دیواری در همین چند دهه اخیر وارد بازار نشده است؟ تهیه این فرشینهها با توجه به گرانقیمت بودنشان تنها برای اشراف و افراد ثروتمند جامعه امکانپذیر بود بنابراین طبقه متوسط و نیمه مرفه برای زیبا کردن فضای منزل خود به سراغ کاغذ دیواری رفتند. کاغذ دیواری میتواند انتخاب مناسبی برای طراحی دکور فضاهای مسکونی و اداری باشد، هم به دلیل نصب راحت و سریع و بدون ریخت و پاش و هم به دلیل تنوع بسیار زیاد در رنگ و طرح، برای انتخاب کاغذ دیواری باید به کاربری اتاق مورد نظر و رنگ و نوع چیدمان مورد استفاده در آن اتاق توجه شود. طرح های ساده: این کاغذ ها بدون طرح و شکل می باشند و دارای یک رنگ یکنواخت می باشند. البته باید بدانید که بر روی دیوارهای بدون عیب و نقص بهتر کار میکند. شما در هنگام تصمیم به خرید و مبادرت به انتخاب یک کاغذ دیواری باید کاربرد آن را نیز مشخص نمایید. اولین عنصری که در شروع باید مدنظر قرار گیرد عملکرد و نحوه استفاده از فضای داخلی است. همچنین دقت کنید که بعد از بتونه کاری و زیرسازی کاغذ دیواری باید کاملا خشک شود و سپس اقدام به اجرای کاغذ دیواری روی گچ کنید.

البته انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب کاملا سلیقه ای است و میتواند طرح های کاملا متفاوت و مناسب با سلیقه شخصی باشد و هیچ محدودیتی ندارد . این مساله باعث شده تا قیمت کاغذ دیواری برجسته نسبت به بسیاری از موارد دیگر اندکی گرانتر باشد که با توجه به موارد گفته شده کاملا طبیعی به نظر میرسد. همانطور که از نام این محصول نیز پیداست، در طراحی آن از تصاویر و طرحهای برجسته استفاده شده است. اما کاغذ دیواری برجسته دارای مدلها و انواع مختلفی بوده که هر کدام با یکدیگر تفاوتهایی نیز دارند. کاغذ دیواری توسط برند های خارجی تولید و وارد کشور، اما پوستر دیواری در داخل کشور تولید می شود. مسلمانان به کمک کاغذسازان چینی کارگاهی را در شهر سمرقند راهاندازی کردند و صنعت کاغذسازی را گسترش دادند. کاغذ دیواری نانو را پیشنهاد می کنیم. جالب است بدانید كاغذ ديواري نانو به هیچ وجه دوده و گرد خاک نمیگیرد و همان طور که میدانید اصلا کثیف نمیشوند . است. بهتر است قبل از این که کار را اجرا کنید، هزینهها را به طور دقیق بررسی کنید. این مدل، به دلیل تکنولوژی خاصی که دارد، ضد کثیفی، ضد حساسیت و عایق صدا و گرما است. اکثر این کاغذها، قابلیت شستشو دارند.