کاغذ دیواری خوب چه قیمت و مشخصاتی دارد؟

توجه کنید که در عکس بالا کاغذ دیواری چه ترکیب فوقالعاده زیبایی با آینه و سینک ایجاد کرده است. در این فروشگاه کاغذ دیواری از رنج قیمتی اقتصادی تا متوسط رو به بالا بسته به نوع جنس و کیفیت موجود است. می توانید در مقابل بعضی از دیوارهای با طرح های شلوغ از این دیزاینها برای ایجاد تعادل در طراحی خانه استفاده کنید. با این حساب هزینه نصب هر رول با عرض ۵۳ سانتی متر و طول ۱۰ متر، ۱۰هزار ریال و هر رول با عرض ۷۰ سانتی متر و طول ۱۰ متر، ۱۴۰۰۰۰ ریال است. 2- کاغذدیواریها به صورت رول و معمولاً در ابعاد مشخصی موجود هستند. قیمت کاغذدیواری علاوه بر کیفیت و ابعاد هر رول به طرح آن بستگی زیادی دارد. هزینه نصب هر رول کاغذدیواری با احتساب تهیه چسب، اجرت زیرسازی و ایاب و ذهاب بین خریدار و نصاب توافق می شود. رول کاغذ دیواری جدیدی خریدهاید و دیوارهای رنگورورفتهای در خانه دارید که میخواهید ظاهر بهتر و دلپذیرتری پیدا کنند؟ چرا که رنگها به دلیل لعاب و سطح براق خود نور را بهتر از کاغذ دیواریها که به ذاته جاذب نور هستند، منعکس میکنند. روش ترکیب طرح کاغذدیواری در محیط: باید ابتدا به دنبال كاغذ دیواری طرح دار برای دیوار های اصلی (دیوارهایی كه دید كامل دارند و در آن درب ،پنجره و یا شكستگی وجود ندارد) باشید چرا كه آلبوم های کاغذدیواری به گونه ای طراحی شده اند که هر كاغذدیواری طرح دار در کنار خود یک و یا دو كاغذدیواری ساده که مكمل آن هست را دارد و شما میتوانید سایر دیوار های خود را از آن كاغذ دیواری ها (ساده, راه راه, پتینه) استفاده نمایید البته در نظر داشته باشید تنوع تعداد طرح كاغذ دیواری به ابعاد محیط بستگی دارد.

در این جدول براساس کیفیت و ابعاد کاغذدیواری قیمت تقریبی از طرح های متداول و معمولی آمده است. طرح های لاکچری و گران قیمت ما را می توانید در آلبوم های برنز ، رنسانس ، و متروپلیتن پیدا کنید. از آنجا که طرح های آن بسیار متنوع است نمی توان یک قیمت واحد برای آن مشخص کرد. 3- کاملا مشخص است که کاغذدیواری به نسبت رنگ سریعتر اجرا میشود و به نسبت شما هم سریعتر میتوانید از فضای خانهتان استفاده کنید. بعد از مشخص کردن دیوار های اصلی شما می توانید طرح کاغذ دیواری اصلی خود را بر روی این دیوار ها در نظر بگیرید و طرح فرعی کاغذ دیواری خود را برای دیوارهای فرعی مانند ستونها و یا دیوارهایی که در آنها درب یا پنجره های متعدد وجود دارد همانطور که خدمتتان عرض کردیم استفاده ترکیبی از طرح ها می تواند بسیار اثربخش تر باشد. قیمت کاغذ دیواری به شدت به جنس و کیفیت کاغذ دیواری و کیفیت چاپ آن بستگی دارد.

نکتهی بسیار مهمی که در این رابطه وجود دارد به مرحله نصب این محصولات مرتبط میشود. برای اینکه بتوانید از این محصولات استفاده کنید در ابتدا باید دیوار مورد نظر خود را اندازه گیری کنید. شما میتوانید عکس یا طرح مورد نظرتان را با سلیقه خود و متناسب با فضای موجود سفارش دهید. امروزه با توجه به طرح های گوناگون این دیوارپوش ها و انواع چاپ روی کاغذ دیواری ، می توان از آن ها برای عمق دادن به فضاهای کوچک ، ایجاد محیطی پر هیجان ، انرژی بخشی به فضای زندگی و یا برای پوشاندن دیوارهای آسیب دیده استفاده کرد و حال و هوایی جدید به فضا بخشید. کاغذ دیواری یا والپیپر به انگلیسی Wallpaper از جمله مواردی است که افراد میتوانند به عنوان روکش جهت پوشاندن سطح دیوارهای خود از آن استفاده کنند. از این رو تنها افراد فوق العاده ثروتمند توانایی تهیه آنها را داشتند. زیرا کاغذهای دیواری به صورت رولی و یا متری در اختیار افراد قرار میگیرد. استفاده از آنها بسیار ساده است و با کمی دقت میتوانید دیوارها را در مدت کوتاهی کاغذ دیواری کنید. به این دلیل که چون فضای خانه کمی دلگیر به نظر می رسد. کاغذ دیواری ها قیمت خانه شما را بالاتر می برند.

کاغذ دیواری ها گستره وسیعی از طرح های ساده و ظریف دارند، با رنگهایی که محیط داخلی منزل را خنثی می کند میتوان کاری کرد که خانه با تمام سلایق جور درآید. اگر کاغذدیواری با مداد، خودکار یا ماژیک کثیف شده است، می تواند از محلول بسیار رقیق آب و وایتکس استفاده کنید. اگر فضای سالن پذیرایی تان بزرگ است می توانید طرح های برجسته و کاغذدیواری هایی را که پوشش مخملی دارند انتخاب کنید، اما اگر نشیمن و اتاق پذیرایی تان سرهم و چیدمان آن مدرن و اسپرت است، پیشنهاد می کنیم سراغ طرح های هندسی و گرافیکی بروید. اگر متراژ آن پایین است از طرح های شلوغ استفاده نکنید. اما در این میان دستگاه های ساخت ژاپن از شهرت و محبوبیت بسیار زیادی در سطح جهانی برخوردار بوده و یکی از ارکان یک خرید اصولی و مطمئن را شکل می دهد. در زمان خرید کاغذ دیواری باید به مواردی مانند گروه سنی و نوع فعالیت آنها توجه داشت و باید دید که کاغذی دیواری برای چه فضایی قرار است، استفاده شود. در برخی از منازل همه اتاق ها و فضای داخلی با یک رنگ کاغذ دیواری پوشش داده شده اما ترکیب رنگ و کاغذ دیواری هم ایده آل است.