کاغذ دیواری سه بعدی

برای بازسازی دکوراسیون آشپزخانه نیازی نیست حتما کابینتهای خود را تعویض کنید، تنها چیزی که نیاز دارید، یک رنگ و کاغذ دیواری است. این کاغذ دیواری های خاص میتواند به عنوان چراغ برای روشنایی خانه مورد استفاده قرار بگیرد و هم از طرفی نمای خانه شما را زیباتر کند . گوشه ها ، تاقچه ها و مکان های کوچک برای شروع مناسبند.در فضا های دارای نقطه کانونی و یا مکان هایی که نیاز به نقطه کانونی دارند نیز مناسب هستند.مانند دیوار پشت تخت خواب یا تلویزیون . با استفاده از کاغذ دیواری، میتوانید افکتی مانند کاشیهای رنگی در خانههای قدیمی را در پله جلوی منزل یا راه پله داخل ساختمان ایجاد کنید. اگر در اتاق خوابتان هیچ پنجرهای وجود ندارد، با کمک کاغذ دیواری موقت میتوانید یک ویوی مصنوعی از طبیعت در اتاقتان ایجاد کنید. توصیه ما به شما این است که اگر به دنبال یافتن مرکز فروش کاغذ دیواری هستید؛ حتما خرید آنلاین را تجربه کنید.

بهره گیری از نصابان ماهر و کارآموزیده:مهم ترین بخش نصب کاغذ دیواری داشتن مهارت لازم برای نصب و همچنین دانش کافی برای نصب توسط اکیپ نصاب می باشد برخلاف آنچه که به نظر می رسد نصب کاغذ دیواری چندان کار راحتی نیست و حتماً باید توسط افرادی که تجربه کافی در این زمینه را دارند انجام پذیرد مخصوصاً نصب پوستر دیواری که نسبت به کاغذ دیواری های رولی از حساسیت بالاتری برخوردار است. بدون شک مهم ترین تفاوت پوستر دیواری از کاغذ های دیواری، تفاوت در قیمت آن ها می باشد! ما این نیز در این قسمت از باشگاه خبرنگاران جوان سعی کرده ایم 49 طرح کاغذ دیواری برای پذیرایی 2018 را همراه با برخی نکات مهم در انتخاب کاغذ دیواری ها را در اختیارتان قرار دهیم. کاغذ دیواری موقت امروزه محبوبیت بسیار زیادی بین طراحان و همچنین مردم پیدا کرده است. در شکل زیر کابینتی را مشاهده که میکنید که در ابتدا به رنگ قهوهای بود، اما صاحبخانه پس از کهنه شدن رنگ، آنرا با رنگ سفید و همچنین کاغذ دیواری رنگارنگ در قسمت پشت کابینت، تزیین کرده است. اگر تا بحال از کاغذ دیواری جداشدنی و موقت استفاده نکردهاید، باید بدانید که این مدلها برای تزیین دیوار بین کابینت آشپزخانه بسیار موثر هستند.

اگر در قسمتی خرابکاری کردید، خیلی راحت آن قسمت را کنده و برش جدیدی را جایگزین کنید. اگر میخواهید فضایی پرانرژی و هیجانی شکل دهید از میان رنگهای درخشان انتخاب کنید. مشابه این تکنیک را می توانید در قفسه و کتابخانه اتاق نیز انجام دهید. کاغذ دیواری های رولی در ابعاد استاندارد تولید می شوند مثلاً عرض ۵۰ سانت و طول ۱۰ متر. کاغذ دیواری یک پوشش برای دیوار میباشد که با استفاده از چسب مخصوص آن بر روی دیوار می چسبد که در طرح های بسیار متنوع و در اندازه های مختلف تولید می شود. در گذشته کاغذ دیواری بیشتر به عنوان ابزاری برای پوشاندن دیوار یا سقف استفاده می­شد ولی با پیشرفت صنعت چاپ و ورود دستگاه­های چاپ اکوسالونت و UV به بازار، نصب کاغذ دیواری به عنوان راهی برای زیباسازی اماکن مختلف و ایجاد طرح­های هنری در جهت تقویت دکوراسیون مطرح شده است.وقتی که به کمک دستگاه­های چاپ، یک کاغذ دیواری تولید می­شود که دارای طرح خاصی است و در آن خبری از طرح­های تکرار شونده نیست، برخی به جای کاغذ دیواری از نام پوستر دیواری برای آن استفاده می­کنند. این کاغذ دیواریها انواع متفاوتی داشته و چون جدا شدنی هستند، میتوان آنها را به خانه دیگر یا مکان دیگر جابجا کرد.

هماهنگی نوع و طرح کاغذ با سبک و شکل چیدمان خانه نیز اهمیت زیادی دارد ، برای مثال خانه هایی که سبک فانتزی و مدرن دارد نباید از طرح های کلاسیک استفاده کرد و بالعکس. کاغذ دیواری های نانوون متریال اصلی تشکیل دهنده آن ها الیاف می باشد که این جنس از کاغذ دیواری ها بیشترین سازگاری را با محیط زیست دارند و قابلیت بازیافت دارند همچنین کاغذ دیواری های نانوون از طراحی بسیار قوی در طرح و نقش نیز برخوردار هستند اما نقطه ضعف این جنس از کاغذ دیواری ها قابلیت شستشوی پایین آنها می باشد که نسبت به سایر کاغذ دیواری ها از مقاومت در مقابل شستشو کمتری برخوردار هستند. پلی وینیل کلراید ماده ای است که از آن در ساخت این نوع از کاغذ دیواری ها استفاده می شود. کاغذ دیواری گزینه بسیار عالی برای تزئین و در عین حال پوشش دیوارهای داخلی خانه مخصوصاً دیوارهای قسمتهای مهم مانند اتاق نشیمن، اتاق پذیرایی و اتاق خواب است. انتخاب رنگ کاغذ دیواری بسیار مهم است چرا که با انتخاب یک رنگ شما میتوانید فضای خانه را سرد و بیروح یا در نقطه مقابل آن، فضایی گرم و صمیمی را بسازید. نکات مهم درباره کاغذ دیواری چیست؟