کاغذ دیواری سه بعدی

البته مطمئنا میتوان این کار را انجام داد. با این ترفند حتی یک اتاق بزرگ را میتوان بزرگتر نشان داد. یک کاغذ دیواری با خطوط افقی، دیوار را طولانیتر نشان میدهد. کاغذ دیواری های کلاسیک با توجه به اینکه از طرح های قدیمی و کلاسیک بر روی خود برخوردار هستند نباید در دکورهای مدرن استفاده شوند و این موضوعی است که برخی به آن اهمیت نمیدهند که در نتیجه با تضاد ایجاد شده میان دکور و کاغذ دیواری نه تنها دکوراسیون زیبایی نخواهید داشت بلکه جلوه بصری بسیار بدی نیز ایجاد خواهد شد. یادتان باشد کاغذ دیواری طلایی و کاغذ دیواری نقره ای حالت کلاسیک دارند و کاغذ دیواری بنفش یا کاغذ دیواری سبز بیشتر مدرن هستند. دکوارسیون هایی که در منازل بخصوص منازل نوساز طراحی و اجرا می شوند، سبک مدرن هستند که این مدرن بودن در انتخاب شما برای خرید کاغذ دیواری تاثیر زیادی خواهد داشت.اما برخی از سازه های قدیمی و البته نو ساز نیز وجود دارند که از سبک کلاسیک در ساخت خود بهره می برند که از این رو باید کاغذ دیواری ها در مدل های کلاسیک را برای این دسته از دکوراسیون داخلی انتخاب کنید.

اگر دکور خانه شما به صورت مدرن و فانتزی یا به عبارتی اسپرت است، بهتر است کاغذ دیواری خود را نیز در همین سبک و از دسته کاغذ دیواری اسپرت انتخاب کنید. از اجزای اصلی دکوراسیون داخلی می توان به فرش ، مبلمان و یا پرده اشاره کرد که باید همگی هماهنگی مناسبی با یکدیگر داشته باشند تا یک محیط شگفت انگیز و جذاب را خلق کنند. این رنگ علاوه بر این که مزایای رنگهای گرم را دارد، برای ایجاد آرامش در محیط هم استفادههای زیادی دارد. یک مقدار زیادی از رنگ فقط یک الگو ارائه میدهد. رنگ ها حتی اگر با الیافی طبیعی و در قالب کاغذ دیواری هم باشند تاثیر زیادی بر محیط می گذارند. انگلستان از کشور های پیشرو در این صنعت بحساب می آید. منظور از بافت، در واقع یک طرح برجسته و ۳بعدی است. 4.كاغذهاي بافت دار:اين نوع از كاغذ ديواري هاي سنگين با نقش هاي برجسته براي پوشاندن سطوح نامنظم ، بسيار مناسب هستند. معمولا برای دکوراسیونی که ساده باشد استفاده از کاغذ دیواری طرح دار مناسب می باشد. رول های عریض تر نیز وجود دارند که دارای همان طول می باشند اما عرض آن ها 73 سانتیمتر میباشد.

در زیر می توانید انواع گل های داماسک را در رنگ های مختلف در آلبوم های ما بیابید. در ادامه قصد داریم تا به معرفی انواع کاغذ دیواری برجسته بپردازیم. اما بیشترین تفاوت انواع کاغذ دیواری که باید به آن توجه داشته باشید جنس آن میباشد. جنس و نوع کاغذ دیواری : کاغذ دیواری های ضد آب و قابل شستشو که هم اکنون در بسیاری از مکان ها استفاده می شوند و محبوب ترین نوع کاغذ دیواری هستند. کاغذ دیواری الیاف طبیعی یا نانوون :کاغذ دیواری های نانوون متریال اصلی تشکیل دهنده آن ها الیاف می باشد که این جنس از کاغذ دیواری ها بیشترین سازگاری را با محیط زیست دارند و قابلیت بازیافت دارند همچنین کاغذ دیواری های نانوون از طراحی بسیار قوی در طرح و نقش نیز برخوردار هستند اما نقطه ضعف این جنس از کاغذ دیواری ها قابلیت شستشوی پایین آنها می باشد که نسبت به سایر کاغذ دیواری ها از مقاومت در مقابل شستشو کمتری برخوردار هستند. 3.کاغذ دیواری نانوون (non woven):مرغوب ترین و با کیفیت ترین نوع کاغذ دیواری ست که از الیاف پارچه و کاغذ ساخته میشود.

برخلاف سایر کاغذ دیواری ها،هیچ نوع درزی بین کاغذ دیواری نانوون پس از نصب دیده نمی شود و سطح کار کاملا صاف و یکدست است.کاغذ دیواری ناوون ضد آلرژی می باشند و هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمیکنند. رول در انبار خود موجود می کنم و این آلبوم را در بین فروشگاه داران توزیع می کنم تا از روی آنها سفارش ثبت کنند بعد از گذشت مدتی تمامی طرح های پرطرفدار زیبا و روشن پرفروش آن آلبوم فروخته می شود و موجودی این طرح های زیبا و پر طرفدارتر از آلبوم در انبار صفر می گردد و طرح های پرفروش آلبوم دیگر در انبار موجود نیستند و تنها طرح هایی از آلبوم در انبار موجود هستند که به هر دلیلی خریداران چندانی نداشتند و وقتی یک آلبوم وارداتی از کاغذ دیواری که بسیاری از طرحهای آن در انبار موجود نمی باشد بسیاری از فروشگاه داران دیگر این آلبوم را در معرض نمایش مشتریان قرار نمی دهند و این امر سبب می شود آن دسته از طرح ها ازالبوم که خریداران کمتری داشته و در این مدت کمتر مورد استقبال مشتریان قرار گرفته اند در انبارها بمانند و دیگر فروش نروند. در برابر کشش روی دیوار به طرح و رنگ آن آسیبی وارد نمیشود.