کاغذ دیواری فرجام, پوستر دیواری سه بعدی فرجام,

امروزه دیگر کاغذ دیواری های مورد استفاده در خانه ها صرفا به کاغذ دیواری طرح گلدار محدود نمی شود. با کاغذ دیواری کردن پیشانی پلهها، زیبایی راهپله خانه خود را افزایش دهید. پس از اینکه کاغذ دیواری مورد نظر خود را انتخاب کردید، قبل از اینکه سفارش را نهایی کنید، میتوانید تکه ای از طرح مورد نظر خود را به خانه آورده و بر روی دیوار قرار دهید. کاغذ دیواری نانوون از جمله باکیفیت ترین و مناسب ترین نوع کاغذ دیواری است که در خانه های مدرن امروزی مورد استفاده قرار می گیرد. این دسته از محصولات هنگامی که در فاصله سه الی چهار متری آنها قرار گیرید ظاهری برجسته به خود میگیرند. اگر در خانه شما اتاقی وجود دارد که در آن از روکوبهای چوبی استفاده شده است، سعی کنید فضای بالایی آنها را کاغذ دیواری کنید. این مدل كاغذ ديواري دارای نمای خاصی بوده و میتواند فضای خانه را به طور کلی زیبا کند .

اگر سقف خانه شما دارای قسمتی پیشآمده یا هر نوع جزئیات معمارانه است، میتوانید بر اساس رنگ دیوارها این قسمت از سقف را کاغذ دیواری کنید. این نوع از محصولات علاوه بر اینکه ویژگی های کاغذهای دیواری PVC را با خود به همراه دارند، ویژگی های مثبت دیگری را نیز در خود جای داده است. از ویژگی های بارز این چسب جدا شدن ترکیبات هیدروژنی آن از یکدیگر و اتصال آن ها به هم در جای دیگر است که این امر مانع از ریزش سنگ و آجر دیوار می شود. کاغذ دیواری قابل شستشو: یکی از مهمترین ویژگی برای هر دیوارپوش که می تواند اولویت در انتخاب و استفاده از آن باشد قابل شستشو بودن و قابل تمیز کردن آن می باشد. در ادامه مقاله قصد داریم در مورد نحوه انتخاب کاغذ دیواری صحبت کنیم. که همین مسئله در رابطه با محصولات ایرانی کاملا برعکس بوده و همواره از آنها به عنوان به صرفه ترین ها یاد می کنند. مشخصه ی اصلی آن ها به شمار می رود.

در واقع همه میدانیم که طرح های مدل سال، با همان سرعتی که مد می شوند با همان سرعت از بین می روند به همین دلیل بهتر است سراغ طرحی بروید که چند ماه بعد از خرید آن پشیمان نشوید. علاوه بر این موضوع، شما باید به این مسئله توجه داشته باشید که برندهای متفاوتی در جهان دست به تولید کاغذ دیواری زده اند که همین مسئله میتواند تفاوت قیمتی بسیار زیادی را بین محصولات ایرانی و خارجی به وجود آورد. 9. یادتان باشد که هماهنگی بین بافت کاغذ دیواری و پارکت لمینت ودیگر زیر مجموعه های مبلمان بسیار مهم بوده و بهتر است که این اقلام را در یک طیف رنگی و یا مکمل یکدیگر انتخاب کنید. انتخاب این نوع برای فضاهای لاکچری یا دکوراسیونهای خاص میتواند انتخاب خوبی باشد، اما این نوع از کاغذ دیواری با طراحیهای مینیمالیستی و مدرن هماهنگ نیست. این نمونه از کاغذ دیواری در طرح ها و شکل های مختلفی تولید و در بازار عرضه میشود . این نوع دیوارپوش که در طرح ها و مدل های مختلفی طراحی و ساخته شده است، در چهار نوع چاپ مسطح، کلیشه ای، سیلک اسکرین و چاپ دورانی تولید می شود. طرح کاغذ دیواریها بجز کاغذ دیواریهای پوستری، تکرار شونده است؛ بنابراین بهتر است دیواری انتخاب شود که فضای کافی برای تکرار چند بار طرح کاغذ دیواری را داشته باشد.

بعد از انتخاب کاغذ دیواری، نوبت نصب آنها میرسد. برای اینکه بتوانید از این محصولات استفاده کنید در ابتدا باید دیوار مورد نظر خود را اندازه گیری کنید زیرا کاغذهای دیواری به صورت رولی و یا متری در اختیار افراد قرار میگیرد و سپس میتوانید با کمک چسب مخصوص کاغذ دیواری، آن را بر روی دیوار بچسبانند. این کاغذها با کمک چسب مخصوص به دیوار می چسبند و به مدت یک الی دو سال دوام دارند. این کار به شما کمک می کند تا انتخاب بهتری داشته باشید. اگر مشکل هزینه ندارید، میتوانید آزادانهتر انتخاب کنید. همچنین میتوانید از کاغذ دیواری در دیواره پشتی کابینتها استفاده کنید. از کاغذ دیواریها در درون چهارچوبهایی که توسط گچبریها ایجاد شدهاند استفاده کنید تا این چهارچوبها همچون بوم نقاشی برای کاغذ دیواریهای مورد علاقه شما عمل کنند. دومین ماده خطرناک که در حالت اشتعال کاغذ دیواری پی وی سی تولید میشود، دی اتیل فتالات است که بر روی دستگاه تنفسی اثر گذاشته و باعث بیماریهای تنفسی شدید همچون آسم میشود. این نوع کاغذ دیواری ، بعنوان کاغذ دیواری قابل شستشو (سایش با اسفنج مرطوب) و قابل کندن از روی سطح دیوار دسته بندی میشوند ، تقریبا در همه محیط ها قابل نصب بوده و نسبت به کاغذ دیواری های ساخته شده از کاغذ خالص مقاومت بهتری در مقابل آلوده شدن به چربی و قرار گرفتن در معرض رطوبت دارند ، لذا کاغذ دیواریهای پی وی سی را با رعایت استاندارد نصب و استفاده از چسب مناسب، حتی در حمام و آشپزخانه نیز میتوان نصب کرد.