کاغذ دیواری فرجام, پوستر دیواری سه بعدی فرجام,

در صورتی که از چاپ تصویر برای کاغذ دیواری سه بعدی خود استفاده میکنید بهتر است در زمان نصب آن را تنها بر روی یک دیوار نصب نمایید تا از شلوغ شدن زیاد فضا و دیوار ها جلوگیری شود. کاغذ دیواری سه بعدی با طرح طبیعت با قرار دادن پنل ها در کنار یکدیگر یک طرح طبیعت را به شکل زیبایی کامل می کند. اگر از کاغذ دیواری های سه بعدی با طرح و نقش تکرار شونده و در بستههای رولی استفاده میکنید از آنها میتوانید در دو یا سه دیوار از فضا با توجه به ابعاد محیط استفاده کنید. مورد بعدی که باید به آن توجه کرد طرح و رنگ کاغذ دیواری است که باید متناسب با سن فرد و مکانی که در آن مورد استفاده قرار میگیرد انتخاب شود برای مثال برای اتاق نشیمن بهتر است رنگ های گرم (کاغذ دیواری قرمز ، کاغذ دیواری نارنجی ، کاغذ دیواری زرد ) مورد استفاده قرار گیرد. اما برای اینکه دقیق تر بدانید چند رول کاغذدیواری مورد نیاز است باید کروکی از فاضی منزل تان بکشید، ابعاد و متراژ دیوارها را در آن یادداشت کنید.

اگر سطح دیوار شما ترک داشته و یا برآمدگی دارد بهتر است قبل از نصب این سطوح را بتونه کاری کنید. در صورت ایجاد فاصله بین پنل ها این طرح ناقص خواهد شد. کاغذ دیواری های سه بعدی طرح دار شامل پنل هایی هستند که با کنار یکدیگر چیده شدن آنها یک طرح کامل و یکدست را ایجاد میکند. پوستر دیواری سه بعدی تنوع زیادی در محیط ایجاد میکند. اگر یک گشت و گذار کوچک در بازار و بورس های کاغذ دیواری بزنیم می بینیم که بعضی از رول های کاغذ دیواری با وجود کیفیت مناسب از قیمت بسیار پایین و وسوسه کننده برای مشتریان برخوردار هستند. البته توجه داشته باشید که ممکن است برخی از این کاغذ دیواریها در بازار ایران وجود نداشته باشد. طرح شما باید طوری قرار گیرد که این وسایل در نقاط بیاهمیت پوستر و خالی از تصویر قرار گیرد. سومین مورد، توجه به طرح و رنگ کاغذ دیواریست که باید مطابق با تم دکوراسیون ست شود. این نوع از کاغذهای دیواری سه بعدی در دکوراسیون مدرن جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. بقدری این تصاویر واقعی بنظر می رسند که بیینده یک شکل سه بعدی از طرح تصور می کند.

در هنگام نصب پوستر سه بعدی یا کاغذ دیواری، در صورتی که فضا و دیوار دچار نم زدگی باشد، باید با یک کاردک قسمتهای نم زده را بتراشید. شما همواره باید به سراغ طرح هایی بروید که با نیازهای شما، مبلمان، فضا و وسایل شخصیتان تطابق دارد. طرح های با تصاویر جنگل های پر باران و یا تصاویر دشت های لم یزرع جنوب آفریقا و حیوانات آن همگی از نمونه های بسیار زیاد این طرح ها می باشند. از این رو استفاده از کاغذ دیواری های سه بعدی گزینه های زیادی برای انتخاب رو به روی طراحان دکوراسیون داخلی قرار می دهد. دیگه نیاز نیست برای خرید پوستر دیواری ارزان به ده ها فروشگاه به صورت حضوری مراجعه کنید و کلی وقت بگذارید، در فروشگاه والینو می توانید با توجه به دکوراسیون و محیط خود، از بین هزاران عکس متنوع، کاغذ دیواری سه بعدی مناسب را به صورت آنلاین و اینترنتی انتخاب کنید. یکی از پرفروش ترین نوع کاغذدیواری سه بعدی این روزها، کاغذ دیواری با طرح گل و گیاه است.

این روزها، وسایل بسیار زیادی را در اطراف خود میبینیم که از نانو تهیه شده اند که برخی از انواع کاغذ دیواری نیز از این قاعده مستثنی نیست. علت این قیمت های وسوسه کننده کاغذ دیواری برای مشتریان چیست؟ با کمک یک قلموی بزرگ یا غلتک نقاشی پشت قواره اول کاغذ دیواری را از قسمت مرکزی به سمت لبه ها به طور یکنواخت چسب بزنید. کاغذ دیواری ها به لحاظ جنس متنوع هستند و شناخت آنها به افراد کمک می کند براحتی از مرحله خرید کاغذ دیواری عبور کنند. کندن کاغذ دیواری را می توان با مواد شیمیایی یا ابزارهای برش انجام داد، اما باید مراقب باشید که به دیوار آسیب وارد نشود یا اینکه از مراکزی که در همین زیمنه فعالیت میکنند کمک بگیرید. همچنین در هنگام استفاده از آن باید به شکلی طراحی را انجام داد که به طور کامل با سایر المان های محیط تطابق داشته باشد. در صورت وجود شکاف با بتونه کامل پر شود.