کاغذ دیواری فرجام, پوستر دیواری سه بعدی فرجام,

بطور مثال اگر از طرح کلاسیک استفاده میکنید یک کاغذ دیواری طرح داماسک میتواند گزینه مناسبی باشد. کاغذ دیواری برای پذیرایی حتما از رنگ های روشن انتخاب شود.و اگر نورگیر خوبی دارید میتوانید با خیال آسوده از رنگ های تیره تر استفاده نمایید. همین طور از نصاب حتما بخواهید به علائم پشت کاغذ دیواری هنگام نصب دقت کند تا زمان نصب مشکلی ایجاد نگردد. کاغذ دیواری ضد زلزله همانطور که از نامش پیداست از ترک خوردن دیوار در هنگام وقوع زلزله و یا نشست دیوار جلوگیری می کند. همچنین پی وی سی موجود در کاغذ دیواری ارزان دارای کلر است و همانطور که می دانید در کلر سنگین پی وی سی دی اکسین ها وجود دارند که هنگام فرایند تولید پی وی سی یا سوزاندن یا تخلیه پی وی سی در هوا و محیط منتشر می شوند. اما نکته اینجاست که به دلیل وجود تکه های مخمل در آن، قابل شستشو با استفاده از مواد شوینده نیستند. نکته مهم این است که حتما از ضد حساسیت بودن این کاغذ دیواری مطمئن شوید چون در ساخت آن از نوعی پلاستیک استفاده شده است و کاغذ دیواری اتاق بچه باید بسیار مطمئن و تضمینکننده سلامت کودک باشد. کاغذ دیواری نوعی از روکش جهت پوشاندن سطح دیوار ها می باشد که در طرح ها و مدل های متنوعی طراحی و ساخته میشود و در چهار نوع چاپ مسطح، کلیشه ای، سیلک اسکرین و چاپ دورانی تولید میشود.فروش جدیدترین فروش و نصب مدل کاغذ دیواری سه بعدی، قابل شستشو و پشت تلویزیون برای پذیرایی، اتاق کودک و خواب با قیمت عالی و تخفیف ویژه.

پوشاندن ایرادات: انواع کاغذ دیواری به زیبایی هرچه تمامتر انواع لکهها و ایرادات سطوح را میپوشانند. اگر رختشویخانه شما دارای لولههای روکار است، استفاده از کاغذ دیواری بهترین راه برای پوشاندن این لولهها است. 3. اگر کف حال و پذیرایی شما تیره است.از کاغذ دیواری روشن برای پذیرایی استفاده نمایید.و اگر کف روشن است. 14. میتوانید یک دیواری اصلی را طرحدار یا گلدار و دیوار دیگری را راه راه عمودی و دیوارهای دیگر را از کاغذ دیواری های ساده تر استفاده نمایید.و این ترکیب یک مکمل خوب و اصولی در انتخاب کاغذ دیواری برای پذیرایی میباشد. 10. اگر مبلمان و پرده و دیگر اجزای دکوراسیون داخلی ساده و بدون طرح هستند در انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی از کاغذهای طرح دار استفاده کنید. برای ایجاد فضایی آرام و به دور از شلوغی و بی نظمی، بهتر است از کاغذ دیواری های طرح مدرن با رنگ های ملایم استفاده شود. 8. بهتر است کاغذ دیواری برای پذیرایی از جنس پی وی سی (وینیل) یا نانوون باشد و قابلیت شستشو و مقاومت در برابر نور و ضربه داشته باشد. آنها در برابر تابش آفتاب و گرمای نور آن مقاومت بسیار بالایی نشان می دهند. اتاق پذیرایی در خانه محل آرامش برای گپ و گفت است که باید دقت زیادی در دیزاین و طراحی آن شود.

اگر دقت کرده باشید، دیوارهایی که کاملا با چوبها یا سنگهای دکوراتیو پوشیده شدهاند، برای پشت تلویزیونها شدیدا محبوب شدهاند. در صورت امکان از نصاب کاغذ دیواری بخواهید که اندازه گیری دیوارها را نیز خود او انجام بدهد. در این صورت باید حتما سطح یکسان شود و سپس اقدام به نصب کاغذ روی چوب نمایید. کاغذ دیواری ها به صورت رولی به فروش میرسد به طوری که معمولا استاندارد رول های بدین شکل است عرض 50 سانت و طول 10 متر بنابراین 5 متر مربع از فضای منزل شما را شامل حال خواهد شد. انجام نقاشی برای دیوار آرایی و تغییر دکوراسیون معمولا در مواقعی که به زیرسازی خاصی نیاز نداشته باشد، توسط عموم مردم قابل اجراست. معمولا این نوع بسیار مناسب نصب کاغذ دیواری پذیرایی است. کاغذ دیواری PVC: این مدل کاغذ دیواری معمولا ابعاد کوچکی دارد و برای کاغذ دیواری اتاق نوزاد مناسب است. این مدل کاغذدیواریها برای فضاهایی که نیاز به ایجاد حس آرامش دارند، مانند اتاق نشمین منازل، فضاهای بهداشتی و درمانی گزینه بسیار مناسبی هستند، زیرا به دلباز دیده شدن فضا کمک میکنند، و از احساس فشار موجود در محیط بسته آپارتمان کم میکند.

8. اگر الگوی کاغذ دیواری تان خیلی نزدیک به هم و مرتب در خطوط افقی و عمودی قرار داشته باشد، پوشش دیوارتان بر جلوه محیط غلبه خواهد کرد، به نحوی که مبلمان و وسایل داخل اتاق کمتر دیده می شوند. به رنگی که انتخاب می کنید دقت کنید تا هماهنگی خوبی با لوازم منزل شما داشته باشد زیرا عدم هماهنگی می تواند ظاهر منزل شما را بهم بریزد. در این بخش قصد داریم شما مشتری های عزیز را با ویژگی کاغذ دیواری آشنا کنیم تا در خرید خود نسبت به متریال دیگر بیشتر دقت داشته باشید و بدانید که چه محصولی برای شما مفید خواهد بود. در سالن پذیرایی و نشیمن دقت کنید که از کاغذدیواری هایی با طرح های شلوغ و رنگ های زننده استفاده نکنید. گزینه ی بهتری که ما به شما پیشنهاد می کنیم انتخاب ترکیبی از کاغذ دیواری های ساده و طرح دار است، شما می توانید بخش هایی از خانه ؛ عموما پشت میز تلوزیون و یا کنج ها را طرح دار انتخاب کرده و برای دیوار های اصلی از طرح های ساده استفاده کنید. وقتی خانه شما نسبتا کوچک است و سقف نسبتا کوتاهی دارید، بهتر است از مدل کاغذ دیواری پذیرایی با طرح های عمودی و رنگ های روشن استفاده کنید، چرا که این مدل کاغذ دیواری ها، دیوارهای شما را بلند تر نشان می دهند و در نتیجه سقف خانه شما نیز بلندتر دیده می شود و فضای شما بزرگ تر از آنچه که هست دیده می شود بنابراین انتخاب کاغذ دیواری با طرح های عمودی برای پذیرایی هایی نسبتا کوچک بسیار حائز اهمیت است.