کاغذ دیواری |معرفی مدل و طرح کاغذدیواری |قیمت،خرید،فروش،انواع البوم کاغذدیواری |

ممکن است بعضی از افراد به دلیل پخت و پزهای مکرری که در آشپزخانه دارند نگران تمیز کردن کاغذ دیواری آشپزخانهشان باشند اما از آنجایی که جنس بیشتر کاغذ دیواریها پی وی سی و نانو است، میتوان بدون هیچ نگرانی با یک دستمال مرطوب و یا آغشته به مواد شوینده آن را تمیز کرد البته مراقب باشید که آب را مستقیم روی کاغذ دیواری نریزید. استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی پشت ال سی دی جلوه خاص و منحصر به فردی به دکوراسیون داخلی منزلتان خواهد داد و یا میتوان از کاغذ دیواری طرح داماسک به عنوان کاغذ دیواری پشت تلویزیون ال سی دی استفاده کنید و سایر دیوارها را با یک نوع کاغذ دیواری دیگر پوشش دهید. شما برای این منظور میتوانید از یک نوع کاغذ دیواری مثل کاغذ دیواری طرح گل و یا کاغذ دیواری با طرح گل داماسک که بسیار شیک و زیبا است، به عنوان کاغذ دیواری پشت تخت خواب برای اتاق خواب عروس و یا اتاق خواب کودک استفاده کنید و سایر دیوارها را با یک کاغذ دیواری طرح ساده مثل کاغذ دیواری طرح پتینهای و یا تک رنگ دیوارپوش نمائید. در موقع خرید کاغذدیواری برای اتاق کودک و یا نوزاد از ضد حساسیت بودن کاغذدیواری مطمئن شوید زیرا در ساخت کاغذدیواری های پی وی سی از نوعی pvc استفاده شده است که ممکن است باعث حساسیت در کودکان شود.

این نوع از کاغذ دیواری ها را با استفاده از تکنولوژی نانو تولید می کنند و علاوه بر ویژگی های مثبت کاغذ دیواری های پی وی سی، ضد حساسیت، عایق گرما و صدا، قابلیت عدم پارهگی، مقاوم در برابر نور آفتاب و تغییر رنگ و همچنین ضد کثیفی می باشند. کاغذ دیواریهای نانو در برابر نور آفتاب آسیب نمیبینند و دچار تغییر رنگ نمیشوند. وجود طرح و رنگهای مختلف در آلبومهای کاغذ دیواری به گونهای است که شما میتوانید طرح کاغذ دیواری را به صورتی انتخاب کنید تا فقط برای یک سال یا دو سال مناسب سن دختر دلبندتان باشد و یا طرحی را انتخاب کنید که در ایام کودک و حتی نوجوانی دخترتان کاملا مناسب باشد، و دیگر نیازی به تغییر کاغذ دیواری اتاق خواب او با توجه به سنی که در آن قرار دارد نباشد. کاغذ دیواری یکی از اقلامی است که بعد از دکوراتورها در اکثر مواقع تازه عروسها برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب خود به سراغش میروند.

در آن زمان کاغذ دیواری به عنوان وسیلهای ارزان و مؤثر جهت روح بخشیدن به اتاقهای تاریک و تنگ طبقه کارگر از محبوبیت ویژهای برخوردار شد. همچنین یکی از قابلیت های منحصر به فرد کاغذ دیواری دست سازاین است که میتوان رول ها را یکی در میان به صورت بالا به پایین و دیگری را برعکس نصب کرد که نه تنها باعث به هم خوردن چیدمان کاغذ دیواری و طرح های روی آن نمیشود بلکه باعث جذاب تر شدن طرح ان ها بر روی دیوار شما میشود. البته رستورانها هم از این قاعده مستثنا نیستند و برای طراحی دکوراسیون رستوران از انواع کاغذ دیواری میتوان استفاده کرد. البته از کاغذ دیواریهای گلدار هم میتوان برای آشپزخانه و حتی هر طرح دیگری که قابل ست شدن با سایر اجزا آشپزخانهتان را داشته باشد را میتوانید استفاده کنید. آلبوم های کاغذ دیواری به صورت ست طرح های مکمل را در کنار هم قرار داده است که انتخاب را راحت تر کرده است و میتوان از کاغذ های طرح دار برای دیوارهای اصلی، ساده های تیره برای ستون ها و شکست های کوچک و کاغذ راه راه برای راهرو های منزل استفاده نمود.

یکی از چشمگیرترین قسمتهای هر خانهای محل قرار گرفتن تلویزیون است و افراد در هر صورت محض ورود به داخل منزل به این قسمت توجه میکنند و به همین دلیل میتوان برای پشت تلویزیون از کاغذ دیواری پشت تلویزیون استفاده کرد. همین طور از نصاب حتما بخواهید به علائم پشت کاغذ دیواری هنگام نصب دقت کند تا زمان نصب مشکلی ایجاد نگردد. کاغذ دیواری ها در انواع مدل ها تولید می شوند که دانستن بعصی از اصطلاحات خاص این مدل ها می تواند به شما در هنگام خرید کمک کند. گونه ای دیگر از تقسیم بندی طرح کاغذ دیواری وجود دارد که با توجه به تم موجود در پیش زمینه معرفی می گردد و به سلایق مختلف انسان ها مرتبط است. هر چند این قانون به خیلی عوامل میتواند مرتبط باشد. بهترین رنگ کاغذ دیواری برای هر رستورانی استفاده از کاغذ دیواری نارنجی است. همان طور که میدانید رنگ خاکستری براق با هر رنگی ، ست میشود و محیط خانه را زیبا می کند ، از کاغذ نقره ای بدون هیچ دغدغه ای استفاده کنیم .