کاغذ دیواری |معرفی مدل و طرح کاغذدیواری |قیمت،خرید،فروش،انواع البوم کاغذدیواری |

در برخی موارد، اگر دیوارهای شما از شرایط کافی برای رنگ آمیزی برخوردار نباشند (بدون گچ کاری مجدد)، کاغذ دیواری با کیفیت خوب و ضخیم، نقص دیوارها را بدون هزینه، زحمت و استفاده از گچ و رنگ، پوشش می دهد. اگر خانه ای پارکت تیره همراه با دیوار روشن داشت خیلی پهن تر به نظر میرسد و مناسب تر است. در حال حاضر قیمت تمام شده اجرای کاغذ دیواری برای یک محیط نسبت به اجرای سایر دیوارپوش ها تقریباً در رده کمترین قیمت می باشد و همین امر سبب شده است که بسیاری از افراد برای انتخاب پوششی برای دیوار کاغذ دیواری را مد نظر خود قرار دهند. این دیوارپوش های تزیینی و زیبا برای دکوراسیون فضاهای مسکونی، اداری، تجاری، درمانی و بسیاری از فضاهای دیگر به کار می روند. یکی دیگر از ویژگی های کاغذ دیواری که بسیار زیاد مورد توجه مشتریان عزیز قرار می گیرد تنوع طرح و رنگ بسیار بالا و متنوع کاغذ دیواری نسبت به سایر دیوارپوش ها علی الخصوص نقاشی ساختمان می باشد در واقعیت هم نیز همین طور می باشد. شاید باورتان نشود ولی این نوع دیوارپوش در دوران ناصرالدین شاه وارد ایران شد.

این نوع کاغذ دیواری با نام کاغذ دیواری برجسته نیز شناخته می شود. البته کاغذ دیواری هایی با جنس های دیگر هم مانند پیپر, کاغذ دیواری های جنس پارچه, کاغذ دیواری ها از جنس فلز نیز موجود میباشند که کمتر از کاغذ های وینیل و نانوون یا الیاف طبیعی مورد استفاده قرار میگیرند. کاغذ دیواری ها نیز در دسته های مختلفی تولید شده اند که اکثر آنها قابل شستشو و تمیز کردن هستند و همین امر سبب شده است که در سالیان اخیر جایگاه ویژهای در بین مشتریان ایجاد کنند البته کلمه قابل شستشو شاید واژه چندان مناسبی نباشد و به جای آن می توان از واژه قابل تمیز کردن استفاده کرد. این در حالی است که پوستر دیواری یا کاغذ دیواری سه بعدی در ابعاد دلخواه شما و برای شما به صورت مجزا ساخته می شوند تولید می شوند. کاملا واضح است که امروزه سطح کیفیت کاغذ دیواری ها نسبت به گذشته و اوایل بالاتر می باشد. توجه داشته باشید که هزینه کاغذدیواری بالاتر است، اما با توجه به عمر بیشتر آن، با گذشت زمان هزینه شما جبران میشود. نصب کاغذ دیواری نسبت به سایر دیوارپوش ها از پورت بالاتری برخوردار می باشد و حتی خود شما عزیزان نیز می توانید نصب کاغذ دیواری را انجام دهید البته به کارگیری نصاب ماهر و کارآموز ایده بیشتر مورد پیشنهاد قرار میگیرد.

برای تاثیرگذاری بیشتر میتوانید دور هر یک از کاغذها را قاب بگیرید. قبل از انتخاب کاغذ دیواری باید به رنگ وسایل خانه توجه کنید، زیرا هماهنگ نبودن رنگ و نوع کاغذ دیواری با سایر وسایل، علاوه بر اینکه خانه را بی نظم و خسته کننده نشان میدهد، برای افراد خانواده احساس آشفتگی ایجاد میکند؛ بنابراین حتما به هماهنگی رنگها توجه داشته باشید. در گالری ما، مجموعه متنوعی از طرحهای مختص کافیشاپ و رستوران و فضاهایی از این دست وجود دارد که اگر قصد تغییر دکوراسیون فضای کافه یا رستوران خود را دارید، پیشنهاد میکنیم حتما از آن دید فرمایید. برای بازسازی دکوراسیون آشپزخانه نیازی نیست حتما کابینتهای خود را تعویض کنید، تنها چیزی که نیاز دارید، یک رنگ و کاغذ دیواری است. در مجموع در این سبک تلاش میشود تا از طرح ها و الگوهای خاص در طراحی و دکوراسیون فضا استفاده شود . برای سفارش پوستر دیواری دو المان از دیوار را باید اندازه گیری کنیم، یک المان عرض یا طول، دو المان ارتفاع توجه داشته باشید برای اندازه گیری المان عرض یا طول پس از اندازه گیری دیوار به اندازه دقیق دیوار چهار الی پنج سانت اضافه کنید که هنگام نصب به مشکل بر نخورید برای اندازه گیری المان ارتفاع هم نیز همین طور بعد از اندازه گیری مقدار دقیق ارتفاع به اندازه دقیق ۵ الی ۱۰ سانت اضافه کنید تا نصابان عزیز هنگام نصب بتوانند پوستر دیواری را به راحتی در قالب دیوار نصب کنند.

از آنجایی که تمام انواع کاغذ دیواریهای موقت در برابر رطوبت مقاوم هستند، میتوانید از آنها بدون مشکل در فضای باز نیز استفاده کنید. اگر در اتاق خوابتان هیچ پنجرهای وجود ندارد، با کمک کاغذ دیواری موقت میتوانید یک ویوی مصنوعی از طبیعت در اتاقتان ایجاد کنید. یکی از راههای ساده و آسان، تزیین میز اپن نیز پوشاندن آن با کاغذ دیواری موقت دکوری و زیباست. مشابه این تکنیک را می توانید در قفسه و کتابخانه اتاق نیز انجام دهید. کاغذ دیواری های نانوون متریال اصلی تشکیل دهنده آن ها الیاف می باشد که این جنس از کاغذ دیواری ها بیشترین سازگاری را با محیط زیست دارند و قابلیت بازیافت دارند همچنین کاغذ دیواری های نانوون از طراحی بسیار قوی در طرح و نقش نیز برخوردار هستند اما نقطه ضعف این جنس از کاغذ دیواری ها قابلیت شستشوی پایین آنها می باشد که نسبت به سایر کاغذ دیواری ها از مقاومت در مقابل شستشو کمتری برخوردار هستند. انواع کاغذ دیواری بر اساس طرح به مدل های ساده ، طرح دار و سه بعدی تقسیم می شود.