کاغذ دیواری – نصب کاغذ دیواری – پوستر دیواری

نوع فضا نیز در انتخاب رنگ و کاغذ دیواری موثر است، مثلا برای محیط های مرطوب مانند آشپزخانه یا دیوارهایی که به حمام و سرویس بهداشتی منتهی می شوند، بهتر است که از کاغذ دیواری استفاده کنید و یا برای دیوارهایی که در معرض نور مستقیم آفتاب هستند هم پیشنهاد میکنیم که از کاغذ دیواری استفاده کنید، زیرا رنگ با مرور زمان به خاطر اشعه ماورای بنفش از بین می رود. بنابراین اگر شما هم در شرف تغییر دکوراسیون منزل خود هستید، پیشنهاد میکنیم کار را با شناخت انواع کاغذ دیواری جدید شروع کنید. شاید هم قصد خرید انواع کاغذ دیواری ساده و شیک را برای پشت تلویزیونتان دارید؟ با نصب انواع کاغذ دیواری سه بعدی روی دیوار اصلی فضای مدنظرتان، ظاهر آن به کلی متحول خواهد شد. خط خوردگی، ترک برداشتن، پوسیده شدن دیوار، از دست دادن تازگی اولیه، لک انداختن از مشکلات اصلی رنگ کاری است که نیاز به رنگ کاری دوباره دارد. رنگ به طور متوسط ارزانتر است و به لوازم بسیار کمی نیاز دارد و یک نقاش حرفهای میتواند آن را اعمال کند.

اگه ابعاد دیوارامون رو باخودم بیارم شما برام محاسبه میکنید چندرول نیاز دارم؟ البته اگر از کاغذ دیواریهایی استفاده کردهاید که بر روی قسمت رو به دیوار خود چسب دارند، نیازی به چسب مالی سطح ندارید. خاک و گچ موجود در این فضا را تخلیه کنید و شکاف را با کمی چسب پر کنید. یکی از نکات مهمی که هنگام خرید باید به آن توجه کرد، این است که باید بدانید فروشگاه کاغذ دیواری مورد نظرتان، اجناس خود را به صورت مستقیم یا واسطه به فروش میرساند. سلام. فروشگاه کاغذدیواری شما با فروشگاه لمینت یک جاهست؟ آموزش های خوب زیادی در مورد نحوه نصب کاغذدیواریها در اینترنت موجود هست، بنابراین بهتر است اگر با تکنیک های نصب آن آشنا نیستید از شرکت متخصص و نصاب حرفه ای کاغذدیواری کمک بگیرید. عواملی از قبیل صاف نصب کردن ،عدم وجود هوا در زیر کار و عدم نشان داده شدن لبه ها در انتهای کار از مهارت نصاب کاغذ دیواری محسوب می شود. هماهنگ نبودن رنگ و نوع کاغذ دیواری با سایر وسایل خانه به ویژه مبلمان، محیط را بی نظم و خسته کننده نشان میدهد و احساس آشفتگی ایجاد میکند. کاغذ دیواری با رنگ تیره، اتاق های بزرگ را کوچکتر نشان میدهد و حس آرامش را القا میکند.

به گونهای که شما به عنوان کاربر اتاق خواب در انتخاب رنگ و اجزای آن باید براساس نیازتان تصمیم بگیرید. در برخی کاغذدیواری های PVC برای نرمتر شدن کاغذ دیواری به آن آزبست اضافه میکنند که خود این ماده نیز از عوامل سرطانزا بوده و به تنهایی بسیار خطر ناک می باشد (البته این مورد فقط در کشورهایی مانند چین و در کارخانه های درجه چندم اتفاق می افتد). در موقع خرید کاغذدیواری برای اتاق کودک و یا نوزاد از ضد حساسیت بودن کاغذدیواری مطمئن شوید زیرا در ساخت کاغذدیواری های پی وی سی از نوعی pvc استفاده شده است که ممکن است باعث حساسیت در کودکان شود. این نوع از کاغذ دیواریها همانند کاغذ دیواریهای PVC قابل شستوشو هستند و طرحهای متنوع آن میتواند بر قیمت کاغذ دیواری تاثیر بگذارد. زیرسازی از مراحل مهم اجرای این متریال است، مخصوصا اگر دیوار قدیمی باشد. اگر از رنگ پلاستیک استفاده نمایید، آماده سازی رنگ، 24 ساعت طول خواهد کشید. رنگ کاغذ دیواری باید با روحیه اعضای خانواده متناسب باشد زیرا هر کدام از انها حس متفاوت را القا می کنند. برخلاف رنگ آمیزی مجدد دیوارها که معمولاً هر 3-5 سال یکبار انجام می شود-کاغذ دیواری سه بعدی یک سرمایه گذاری بلند مدت برای طراحی داخلی خانه میباشد.

سرعت نصب كاغذ ديواری با رنگ آميزی قابل مقايسه نيست و در عصر جديد كه همه افراد درگير كارهای بيرون از منزل و دارای زمان كم هستند بهترين روش استفاده از كاغذ ديواری می باشد. طراحي شده اند، از نظر قيمت هم کاغذ ديواري ها با هم تفاوت هايي دارند و شيوه قيمت گذاري در شرکت چوبينه براساس کيفيت کاغذ ديواري مي باشد، پيش از مراجعه به فروشگاه کاغذ ديواري چوبينه، ارتفاع و طول ديوارها را اندازه گيري نموده و به طور جداگانه يادداشت نمائيد، کارشناسان چوبينه تعداد رول مورد نياز را براي شما محاسبه خواهند نمود، بهترین روش خرید کاغذ دیواری ، مراجعه حضوری به دفتر فروش شرکت چوبینه می باشد، در دفتر فروش گلچيني از جديدترين و زيباترين آلبوم ها را به مشتريان ارائه مي دهيم؛ همچنین اگر امکان مراجعه حضوری ندارید، میتوانید از طریق سایت طرح ها را مشاهده نمائید و نام آلبوم و کد مورد نظرتان را يادداشت نموده و به صورت تلفني اقدام به خريد نمائيد؛ براي مشاهده ليست قيمت کاغذديواري ها به صفحه ليست قيمت کاغذ ديواري مراجعه نمائيد؛ کليه کاغذ ديواري هاي چوبينه با کمترين هزينه به سراسر کشور ارسال مي گردد و هموطنان گرامي از کليه شهرستان ها مي توانند حتي سفارش هاي جزئي را به صورت تلفني انجام دهند و در شهر خود تحويل بگيرند، کاغذديواري هاي شرکت چوبينه درجه يک مي باشند و شما ميتوانيد با اطمينان از اصل بودن کالا اقدام به خريد بهترين کاغذ ديواري نمائيد.