کاغذ دیواری و انواع آن که باید بشناسید – ویکی سرا

دیوار دکور همواره در تلاش بوده تا با قیمت گذاری مناسب و ارائه محصولات با کیفیت ، رضایت مشتریانش را به دست آورد و موجب خشنودی و رضایتمندی آن ها شود. حتی توصیه میشود به همراه متراژ، طرحی ساده از فضا را روی کاغذ پیاده کرده و به همراه داشته باشید. انتخاب هر نوع از اینها میتواند بر تصمیمات و خریدهای بعدی شما برای کامل کردن دکوراسیون داخلی فضا تاثیر بگذارد. با استفاده از دیوارپوش ها می توان تغییرات بزرگی را در دکوراسیون ایجاد کرد و یکی از دیوار پوش های بسیار محبوب کاغذ دیواری است. قبل از خرید کاغذ دیواری باید محیط مورد نظر را از نظر کاربری و دکوراسیون مد نظر قرار دهیم و کاغذ دیواری را در نوع مناسب تهیه کنیم.پس از انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری می توان آنرا در متراژ مورد نظر با توجه به سطوح خریداری کرد. شما در هنگام تصمیم به خرید و مبادرت به انتخاب یک کاغذ دیواری باید کاربرد آن را نیز مشخص نمایید. این مهم است که در مورد رایجترین انواع کاغذ دیواریهای موجود، در هنگام خرید اطلاعاتی داشته باشید.

اما متاسفانه، با وجود گستردگی الگوها ، طرحها و رنگهای موجود، انتخاب کاغذ دیواری برای خرید میتواند بسیار بسیار دشوار باشد. چنانچه تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر درباره محصولات و خرید دارید با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید. از مزیت های اصلی پوستردیواری نسبت به کاغذ دیواری رولی این است که در انتخاب طرح و اندازه هیچ محدودیتی نداریم و هر طرح را می توان در ابعاد دلخواه تولید کرد که همین ویژگی سبب شده است که در در سال های اخیر استفاده از پوستر دیواری نسبت به کاغذ دیواری های رولی بیشتر به چشم می خورد در نظر داشته باشید که قیمت پوستر دیواری بر اساس متر مربع میباشد و قیمت کاغذ دیواری های آماده بر اساس رول میباشد. خرید از مراکز اینترنتی بسیار مهم بوده و نیاز به اعتماد به فروشنده را دارد، به همین دلیل برای خرید کاغذ دیواری حتما مراکز معتبر را انتخاب کنید تا بتوانید محصولات اصلی را با قیمت مناسب تهیه نمایید. خرید کاغذ دیواری در طرحها و جنسهای مختلف، دستتان را برای استفاده از مصارف مختلف آن کاملا باز میگذارد. کاغذ دیواری پشت تلویزیون، یک انتخاب کم هزینه و در عین حال بسیار قابل توجه و چشمگیر برای هر خانهای است.

این سبک در صنعت پوشاک نیز بسیار شناخته شده است. در واقع در بازار ایران به کاغذ دیواری مخملی شناخته می شود. سبک کژوال در یک کلمه به معنی راحتی است. یک سبک ساده که از لحاظ بصری، هیچ پیچیدگی نداشته باشد. سبک نامبُرده هر طرح و الگوی ساده کاغذ دیواری را شامل میشود. برای مثال: سالن پذیرایی نوعی فضای رسمی تلقی میشود. با توجه به کاربری فضای سالن پذیرائی، میتوان از این نوع سبک، برای انتخاب کاغذهای دیواری مناسب استفاده کرد. همچنین اگر شما به فروشگاهها مراجعه کنید این شانس را دارید که بتوانید نمونهای از گزینههای انتخابی خود را به خانه بیاورید و با وسایل و مبلمان خانهتان تطبیق دهید و جلوه آنها را با نورپردازی موجود در خانه، هم در روز و هم در شب مشاهده کنید، سپس بهترین و مناسبترین گزینه را انتخاب کنید. زمانی که متراژ لازم را برای کاغذ دیواری محاسبه کردید، توصیه میکنیم یک یا دو رول کاغذ دیواری اضافه از حد نیاز را خریداری کنید تا در صورت اشتباه در اندازهگیری یا خراب شدن قسمتی از کاغذدیواری، بتوانید از آن مقدار اضافی استفاده کنید.

کاغذ دیواری های نانو از انواع پر طرفدار کاغذ دیواری ها می باشند که با تکنولوژی نانو به تولید رسیده اند و از مزایای بسیار خوب این نوع از دیواری ها ضد آلودگی بودن آن می باشد.کاغذ دیواری های نانو دارای مزایای زیادی هستند که میتوان از این مزایا می توان به مقاومت در برابر پاره شدن، عایق خوب صوتی و حرارتی ، ضد حساسیت ، مقاومت در برابر نور خورشید و غیره اشاره کرد.فروشگاه دیوار دکور یکی از عرضه کنندگان بزرگ کاغذ دیواری در کشورمان است که محصولات متنوع و ارزان قیمت را برای شما در نظر گرفته و با مراجعه به سایت دیوار دکور می توانید خرید خود را به صورت اینترنتی و کاملاً مطمئن انجام دهید. در ابتدا باید دیوار را برای چسباندن کاغذ دیواری آماده کرد و زیرسازی لازم را در صورت نیاز انجام داد مثلاً برطرف کردن خرابی های گچی یا سوراخ ها و ترک ها حتماً باید انجام گیرد تا دیوار صاف و یکدست شده و بتوانیم اجرای کاغذ دیواری را به صورت با کیفیت داشته باشیم. اگر دیوار بسیار صاف و صیقلی بهتر است برای چسبندگی بهتر، آن را با سمباده کمی زبر کنید. وینیل در این نوع کاغذ دیواری ها قابلیت شستشو دارد و این لایه قابل رویت نمی باشد.بنابراین کاغذ دیواری با روکش وینیل ضد لکه بوده و قابلیت شستشو دارد بنابراین برای محیط های شلوغ بسیار مناسب خواهد بود.