کاغذ دیواری و انواع آن که باید بشناسید – ویکی سرا

در صورتی که حباب به علت ایجاد هوا است، یک خراش کوچک بر روی آن ایجاد کنید و حفره را بر روی دیوار بچسبانید. حتی ممکن است به علت کم تجربگی نصاب، در حین انجام کار، حباب در زیر کاغذ بماند. در ضمن برای چسباندن این نوع از کاغذ دیواری نیاز به استفاده از چسب بی رنگ خاصی دارید. البته امکان خرید حضوری با مراجعه به دفتر آذرخش دکور نیز وجود دارد برای اطلاعات بیشتر و مشاوره می توانید با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید. برای ترمیم این نواحی، ابتدا باید پشت کاغذ دیواری را به خوبی تمیز کنید. کاغذ دیواری یک گزینه عالی برای تغییر دکوراسیون داخلی محسوب می شود و از نظر هزینه نسبت به سایر دیوارپوش ها مقرون بصرفه تر است. نمیتواند بر سطح آن رشد کند و به راحتی با یک دستمال مرطوب و شوینده مناسب می توان آن را تمیز کرد . در این مکان ها بهتر است از کاغذدیواری های مدرن با اشکال مینیمال و رنگ های غیرفانتزی استفاده کرد. اگر در خانه کودک دارید، بهتر است از جنسهای مقاومتر استفاده کنید. در این خصوص باید دقت نمایید که اگر فضای کوچکی در اختیار دارید، از طرح های شلوغ و رنگ های متنوع و یا تیره استفاده نکنید.

طرح های کلاسیک: این طرح ها طرح های قدیمی هستند که بیشتر مناسب خانه های با دکوراسیون کلاسیک می باشند. آیا به نظر شما می توان تمامی کاغذ دیواری ها را برای انواع فضاها مناسب دانست و بدون توجه به ذات فضای مورد نظر، اقدام به خرید و نصب کاغذ دیواری نمود؟ خرید کاغذ دیواری رولی به چه صورت است؟ به همین دلیل خرید کاغذ دیواری نانوون را به افرادیکه دوستدار محیط زیست هستند توصیه می کنیم. کاغذ دیواری های pvc محکم، بادوام، قابل شستشو و ضد خش هستند و به همین دلیل خرید کاغذ دیواری پی وی سی کاربردهای متعددی دارد. كاغذ ديواري ها اغلب به شکل توپی ( طوماری یا همان رول ) تولید شده و با استفاده از انواع چسب بر روی دیوار چسبانده میشوند . هزینه نصب کاغذ دیواری با در نظر گرفتن عرض هر رول از کاغذ های دیواری محاسبه می شود. در هنگام نصب آن باید دقت کنید که زیرسازی لازم صورت گیرد، همچنین نصب آن را به نصاب بسپارید. در اتاق کودک از کاغذ دیواری های بادوام و محکم استفاده کنید، زیرا ممکن است کودکان نسبت به پاره کردن و کندن کاغذ دیواری اقدام نمایند. نصب آن نیز سخت تر است اما میتواند بافت زیبا و جلوه منحصر به فردی به اتاق شما ببخشد.

یکی از سادهترین انواع کاغذ دیواری که کیفیت آن نسبت به بقیه جنسها پایینتر است، نوع کاغذی آن است. کاغذ دیواری های ایرانی در مقایسه با انواع خارجی قیمتی مناسب تر و ارزان تر دارند. هر چند این محصولات از نظر طرح و رنگ، تنوع زیادی دارند؛ اما مهمترین اصل در زمان انتخاب و قیمت گذاری، جنس کاغذ دیواری است. جنس این کاغذ دیواری از الیاف یا پی وی سی می باشد که هر کدام زیبایی و جذابیت مخصوص به خود را دارند. کاغذ دیواری داماسک یک دیوارپوش بی نظیر برای دکوراتیو نمودن دکوراسیون خانه های کلاسیک و مدرن است و می توان گفت طرح طلایی آن جزء پرطرفدارترین طرح ها به شمار می آید. لازم نیست که کل دیوارهای پذیرایی تان را کاغذ دیواری کنید یا فقط از طرح های شلوغ استفاده کنید. همچنین میتوانید از کارشناسان مجموعه پین ورک نیز در رابطه با انتخاب یک کاغذ دیواری مناسب، مشاوره بگیرید. امروزه دیگر کاغذ دیواری های مورد استفاده در خانه ها صرفا به کاغذ دیواری طرح گلدار محدود نمی شود. این کاغذ دیواری های متالیک ، همراه خود روشنایی را برای یک اتاق به ارمغان می آورند. جالب است بدانید از این دیوار پوش ها میتوانید برای از بین بردن ناهمواری های موجود در سطح و بهبود ظاهر فضای استفاده کرد .

برای مثال دیوار پشت تلویزیون را با طرح داماسک پوشش داد و برای پوشش بقیه دیوارها از طرح هایی نظیر راه راه، ساده یا کلاسیک استفاده کرد. این دیوارپوش علاوه بر این که به آسانی بر روی دیوار چسبانده می شود، برای تغییر دکوراسیون و ایجاد تنوع می توان آن را از دیوار جدا کرد و برای ایجاد دکوراسیونی جدید از طرح های دیگر آن استفاده نمود. در واقع در بازار ایران به کاغذ دیواری مخملی شناخته می شود. استفاده از کاغذ دیواری ساده یا گلدار که در آن از رنگ های جذاب و آرامش بخش استفاده شده است باعث می شود تا فضای اتاق خواب بسیار مناسب استراحت باشد. نه تنها زیبایی و جذابیت را به ارمغان می آورد ، بلکه باعث آرامش شما میشود . وجود این الیاف شیشه ای باعث ایجاد یک پوشش ارتجاعی در سطح می شود که ضربه ناشی از زلزله را در جهات مختلف انتقال می دهد و از ریختن دیوار جلوگیری می نماید.