کاغذ دیواری و پوستر – شرکت دکوراسیون داخلی نما سبز

موجب کاهش فشار خون و آرامش درونی شده و حس محافظه کارانه و مسئولیت پذیری را افزایش می دهد. یا مثلا رنگ بنفش آرام بخش و دارای یک حس سلطنتی و شکوه است که باعث کاهش فشار خون و کم کردن ترشح غدد می شود. مبلمان زیاد در پذیرایی یا اتاق ها، خانه شما را کوچکتر نشان می دهد و حس نامرتب بودن را منتقل می کند. به دلیل اینکه چوب حس نزدیکی به طبیعت دارد این نوع کفپوش ها محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. اگر پذیرایی شما این وضعیت را دارد شاید با حذف یکی از مبل های خود بتوانید فضا را بهتر کنید. فروش کاغذ دیواریها در رولهای دو برابر و سه برابر، میتواند متراژ بیشتری کاغذ دیواری را نسبت به یک رول واحد در اختیار شما بگذارد. درست است که در ابتدا هزینه رنگکاری کمتر به نظر میرسد، اما چاپ کاغذ دیواری در بلندمدت به چند دلیل میتواند در هزینههای شما تاثیرگذار باشد. هر چه قدر هم نحوه بازسازی خانه و متریال استفاده شده مرغوب و زیبا باشد و شما مبلمان و وسایل خانه خود را دقیق و درست نچینید منزل شما زیبایی خود را نشان نمی دهد. به نظر می رسد برای آنکه خریدار هوشمندی باشیم و متناسب با نیاز خود كاغذ ديواري تهیه کنیم ، بهتر است قبل از هر گونه خرید کاغذ دیواری انواع مدلهای آن بشناسیم و بر اساس جنس و متریال و نوع آنها را تهیه کنیم .

پارکت، لمینت و ترموود از جمله متریال های رایج در بازار هستند که تحت عنوان کفپوش چوبی به فروش می رسند. سعی کنید رنگ زمینه کاغذ دیواری با مبلمان، پرده، فرش و لمینت هماهنگی داشته باشد و در یک تم رنگی باشد. این کفپوش ها اگر کامل از چوب های جنگلی ساخته شده باشند پارکت و اگر از یک یا دو لایه نازک ام دی اف ساخته شده باشند لمینت نامیده می شوند. در این شرایط دولت یا باید از تولید کننده حمایت و بر کار او نظارت کند یا واردات را آزاد کرده که تولید کننده رقابت کند. زمان انتخاب بهترین کاغذ دیواری برای خانه یا محل کار خود، فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند. خلاصه اینکه حتما برای انتخاب رنگ به این نکات روانشناسی نیز دقت کنید. مثلا اینکه توصیه می شود تا حد ممکن سعی کنید مبلمان منزل را از دیوارها فاصله داده و در مرکز خانه بچینید. خانه ای که سقف آن روشن باشد اما دیوارها و پارکت آن تیره یاشد خفه به نظر میآید و دلگیر کننده است به علت اینکه نور خانه از بالا فقط به چشم میخورد.

امکان پیادهسازی این نوع کالای دکوراتیو در شرایط و مکانهای گوناگون، از دیوار گچی تا سرامیک و کاشی هم، در مقبولیت آن برای هر نوع دکوراسیون افزوده است. تا پس از نصب کاغذ دیواریها مجبور به خرید دوباره دکوراسیون منزل و مبلمان نشوید. همانطور که میدانید فلز برنج قیمت بسیار بالایی دارد، به همین دلیل وقتی در دکوراسیون لوازم منزل بکار میرود قیمت آنرا چند برابر میکند. انتخاب لوازم و دیزاین خانه به همین علت از اهمیت بالایی برخوردار است. انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای هر فضا باید مطابق سلیقه شما باشد اما سلیقه فردی شما ممکن است با دیگران متفاوت باشد. توجه کنید که اگر محیط شما مرطوب است بهتر است از ترموود استفاده کنید. یا مثلا رنگ نارنجی روحیه بخش و شاد کننده است. رنگ آمیزی یا کاغذ دیواری؟ برای مثال کاغذ دیواری طرح سنگ ممکن است فضا را سرد کند؛ اما کاغذ دیواری طرح چوب محیط خانه یا محل کار را گرمتر و صمیمیتر میکند.

هیچ قانون خاصی برای این کار وجود ندارد. 2- برای چیدمان وسایل داخلی منزل خود برنامه داشته باشید. بر اساس سلیقه، چیدمان و نوع وسایل منزل می توانید از رنگ های دیگر مثل زرد، آبی، سبز، قرمز و رنگ های دیگر برای نقاشی دیوارهای و سقف خود استفاده کنید. انتخاب های زیادی برای انتخاب کفپوش وجود دارد. توصیه می کنیم قبل از انتخاب هرکدام حتما نمونه کارها و موارد اجرا شده را ببینید. این دیوار پوشها و مخصوصا کاغذ دیواری سه بعدی مطابق با هر بودجه و هر مکانی طراحی شده و به راحتی قابل نصب و اجرا میباشند. بعد قسمت های چسب خورده را روی هم تا کنید و بعد از ۱۰ دقیقه، از بالا به پایین، به صورت عمودی، روی دیوار بچسبانید. این نوع علاوه بر ویژگی های کاغذ دیواری پی وی سی ویژگی های منحصر به فرد دیگری مانند مقاومت در برابر آلودگی، عایق صدا و گرما و ضد حساسیت بودن هم دارند. مهم ترین بخش نصب کاغذ دیواری داشتن مهارت لازم برای نصب و همچنین دانش کافی برای نصب توسط اکیپ نصاب می باشد برخلاف آنچه که به نظر می رسد نصب کاغذ دیواری چندان کار راحتی نیست و حتماً باید توسط افرادی که تجربه کافی در این زمینه را دارند انجام پذیرد مخصوصاً نصب پوستر دیواری که نسبت به کاغذ دیواری های رولی از حساسیت بالاتری برخوردار است.