کاغذ دیواری پذیرایی،طرح،رنگ،مبلمان

⚜️ فروشگاه اینترنتی کاغذ دیواری نکست ⚜️ به منظور جلب اعتماد و سابقه فروش پر افتخار خود همیشه بهترین جنس ها را ارایه می دهد. فروشگاه اینترنتی منزل در کنار فروش کاغذ دیواری به صورت تخصصی در زمینه فروش پوستر دیواری، کاغذ دیواری سه بعدی، پرده و پرده پانچ، تابلو، دیوارپوش، موکت، کاشی بین کابینتی و … کاغذ دیواری در صورتی که به صورت حرفه ای و تخصصی نصب نشود و در زیر آن زائده وهوا باقی بماند ظاهر زیبایی پیدا نخواهد کرد و همین امر موجب می شود شما از نصب کاغذ دیواری نتیجه برعکس بگیرید. اگر دلتان می خواهد با کمک کاغذ دیواری در پذیرایی موجب ایجاد حس آرامش در فضا شوید. شما می توانید کاغذ دیواری را که دارای نقوش بیشتری می باشد برای قسمتی از خانه انتخاب کنید که وسایل کمتری در آنجا قرار می گیرد تا موجب شلوغی فضا نشود و هماهنگی مناسبی را در فضا ایجاد نماید. با استفاده از پوستر دیواری ساده با خطوط عمودی و با فاصله از هم می توانید دیوار ها را بلند تر نشان دهید و این حس را القاء کنید که انگار سقف خانه در فاصله ای بالاتر از حد خودش دارد.

2.کاغذ دیواری مدرن :اگر دکوراسیونی که برای فضای پذیرایی انتخاب کرده اید مدرن است باید از سبک مدرن کاغذ دیواری استفاده کنید. ناصرالدین شاه علاقه زیادی به معماری و هنر غرب داشت و برای نوسازی کاخ گلستان از کاغذهای دیواری وارداتی برای پوشش دیوارهای آن استفاده کرد. آیا به خانه ای اسباب کشی کرده اید که دیوارهای سفید ساده و بی روح دارد؟ انواع کاغذدیواری ساده با اینکه طرحی بر روی آن وجود ندارد، به خصوص زمانی که در تضاد رنگ با دیوارهای دیگر به کار رود، میتواند تاثیر زیادی در دکوراسیون فضا ایجاد نماید. بریتانیا در اواسط قرن هجده اولین تولیدکننده و صادرکننده کاغذ دیواری در اروپا محسوب میشد. یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب و خرید یک کاغذ دیواری قابل شستشو بودن آن است. کاغذ دیواری های قابل شستشو برای هتل ها و برخی از مراکز اداری و تجاری نیز کاملا ایده آل و مناسب هستند. علاوه بر اینکه نصب درست کاغذ دیواری در خانه اهمیت زیادی دارد مکان های دیگر مانند شرکت های تجاری بزرگ، رستوران های بزرگ و مشهور، هتل های بزرگ و درجه یک، آموزشگاه ها و بسیاری از مکان های مهم دیگر نیز به نصب کاغذ دیواری با روش صحیح و اصولی نیاز دارند.

به طور مثال رنگ های سفید و طوسی در کنار هم به خاطر روشنی و راحتی که دارند یک سبک مدرن را در خانه به وجود می آورند. کاغذ دیواری از دیرباز مورد توجه بوده است و همواره با داشتن متریال های مختلف همه از این مدل برای کاربرد و پیش برد و زیباسازی دکور خود استفاده می کردند، اجازه بدهید در مورد تجربه خودم در این چند ساله اخیر در صنعت دکوراسیون عرض کنیم، هنوز هستند مشتری هایی که در ابتدا زمانی که یک منزلی را خریداری میکنند و میخواهند کمی به تزیینات آن توجه کنند، اولین چیزی که به ذهن میرسد رنگ کردن منزل است، اما به جهت بوی تند رنگ و نی خشک شدن آن که زمان بر است، به سمت کاغذ دیواری سوق پیدا میکنند و خرید کاغذ دیواری را در سر لوحه کار خود قرار میدهند، همچنین به جهت تنوع رنگ این محصول و داشتن البوم های متنوع و نیز نصب سریع و حتی توسط خود مشتری نیز امکان پذیر است تا هم زیبایی منزل خود را بالاتر ببرند و هم از نظر اقتصادی صرفه جویی کرده باشند. اگر بخواهیم در مورد خرید کاغذ دیواری بیشتر خدمت شما عرض کنیم این مطلب است که شاید تا سال های گذشته خانواده ها به جهت اینکه عنوان می کردند که طرح های البوم های کاغذ دیواری تکراری است از خرید آن صرفه نظر میکردند یا اینکه تمایلی کمتری نشان می دادند، اما داستان امروز به کلی متفاوت است، در یک اقدامی نسبت به وارد کردند 5 البوم کاغذ دیواری، تدابیری لازم را اندیشیدیم و بهترین گل های خاورمیانه را در جمع آلبوم های کاغذ دیواری خود داریم تا هر آنچه که شما عزیزان نسبت به کاغذ دیواری علاقه دارید آن را در خدمت شما قرار دهیم.

توجه داشته باشید که هر چه کاغذ پوستری انتخابی شما شلوغ تر باشد فضای خانه را کوچک تر نشان می دهد و در عوض استفاده از پوستر های ساده با طرح زیگزاک و قطری فضایی بزرگ تر و پویا تر را تجربه می کنید این طرح ها به عنوان طرح های انرژی زا شناخته شده اند. قبل از انتخاب پوستر دیواری به رنگ وسایل خانه و دکوراسیون منزلتان توجه داشته باشید، زیرا هماهنگ نبودن رنگ پوستر دیواری با وسایل خانه نه تنها باعث آشفته به نظر رسیدن خانه می شود بلکه در مدت زمان کوتاهی خسته کننده نیز می گردد. برای اینکه همه چیز درباره کاغذ دیواری را بدانید باید در مورد سبک های مختلف آن نیز اطلاعاتی را بدست آورید. اکنون نیاز است که شما را با انوع کاغذ دیواری آشنا کنیم که شما عزیزان زمانی که برای خرید به شرکت آذران دکور مراجعه کردید و یا اینکه به صورت تلفنی و آنلاین با مشاورین ما در تماس هستید حتما بتوانیم خدمتگزاری خوبی را در محضر شما بزرگواران داشته باشیم.