کاغذ دیواری چه انواعی دارد؟

برای کاغذ دیواریهای استاندارد و یا معمولی که فاقد پوشش ضد آب بوده و نیاز به کار خاص ندارند، میتوانید آنها را با آب خیس و به راحتی از دیوار جدا کنید. البته باید توجه داشته باشید که این نوع کاغذ دیواری دارای طرح و رنگهای متنوعی است و میتوانید آن را با دکوراسیون بخش مورد نظر، هماهنگ کنید. اگر میخواهید فضاسازی مدرنی داشته باشید باید به دنبال کاغذ دیواریهایی بروید که دارای رنگهای متالیک هستند و طرح اشکال هندسی برجسته دارند. اگر در فکر زدن کاغذ دیواری جدید یا تعویض کاغذ دیواری های منزلتان هستید و سوالتی در ارتباط با قیمت نصب کاغذ دیواری و قیمت هر رول کاغذ دیواری دارید با هوم سرویز همراه شوید، تا ما هم در انتخاب، خرید کاغذ دیواری و برآورد هزینه نصب کاغذ دیواری اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم. اگر برای بار نخست است که از کاغذ دیواری استفاده خواهید کرد به سراغ طرحهای ریز روی سطح کاغذ نروید، هماهنگ کردن این کاغذ دیواریها با وسایل و دکوراسیون دیگر کار سختی است و اگر قرار باشد، بخشی از کاغذ دیواری را ترمیم کنید هم با مشکل تناسب بخشهای مختلف دیوار با کاغذ دیواری جدید رو به رو میشوید.

اغلب طرحهای به کار رفته در این محصولات کلاسیک بوده و زمینهای تیره دارند. مواد تشکیل دهندهی کاغذ دیواری غیر بافته شده از مخلوط الیاف، فیبر سلولوزی بلند و الیاف نساجی، در دستگاه کاغذ تولید شدهاست. از آنجا که نمای این نوع دیوارپوش را لایه ای سخت از وینیل تشکیل می دهد، استحکام و دوام بیشتری نسبت به سایر انواع کاغذ دیواری دارد و در برابر رطوبت بسیار مقاوم و قابلیت کندن از دیوار (peelable) و تمیزکاری (scrubbable) دارد. کاغذدیواری قابل شستشو که سطح آن وینیل یا اکریلیک پوشیده شده، تا ضد آب و یا مقاوم در برابر آب باشد. 4- کاغذ دیواری نانو، قابل شستشو با آب است و هیچ گونه مواد آلرژی زا متصاعد نمیکند و چون ترکیبی از پارچه و کاغذ است به طور کامل قابل بازیافت است و آسیبی به محیط زیست نمیزند. در تولید کاغذدیواری ضد امواج معرفی شده از هیچ گونه ماده پلی اتیلن و رزینهای مضر (TVOC و HCHO) که به طور معمول در تولید کاغذدیواریها کاربرد دارد، استفاده نشده است. کاغذدیواری ساده بسته به کاربری فضا دارای کاربرد فراوان است. کاغذدیواری ضد زلزله از انواع نوین دیوارپوش کاغذدیواری است که علاوه بر کاربری زیبایی در مقاومسازی دیوارها در برابر زمین لرزه نیز بسیار موثر است.

کاغذ دیواری از جنس فویل در رنگهای مختلف هستند که محبوبترین آنها طلایی، نقره ای و مس است. با توجه به اینکه کاغذ دیواری ها قابلیت جابجایی و نصب مجدد ندارند، اگر در خانه اجارهای ساکن هستید بهتر است از کاغذ دیواری استفاده نکنید و یا این که با شرایط مشخص و با هماهنگی صاحب خانه این کار را انجام دهید. اگر از کاغذ دیواریهایی با طرحهای برجسته بهره میبرید باید بدانید که فضا دارای بُعد میشود. در چاپ کاغذ دیواری سفارشی امکان چاپ طیف گستردهای از طرحهای سه بُعدی، مدرن، طبیعت، کودکانه، اداری و… زیرا ممکن است در میهمانیهای شما افراد غریبه نیز حضور داشته باشند. اگر کاغذدیواری شما داری بافت برجسته است میتوانید با جارو آن را تمیز نگه دارید. اگر فضای اتاق رمانتیک و ملیح است، باید به سراغ رنگهای پاستلی (رنگهای روشن و کمرنگ)، طرح گل و خطوط ظریف و نازک بروید. کاغذدیواری قابل برداشت، که به عنوان دیوارپوش موقت نیز شناخته شده است، سطح طراحی ایده آل مستاجران را ارتقاء داده است. هنری که بیشتر از فرمهای موجود در طبیعت و گیاهان ایده میگرفت.

پس از آنکه دیوار را کاملا تمیز کردید و سطحش خشک شد، کاردکی بردارید و با کمک آن منافذ، شکافها و حفرههای موجود در دیوار را کاملا صاف و یکدست پر کنید. قیمت چسب کاغذ دیواری را کیفیت و میزان چسبی که شما مصرف می کنید تعیین خواهد کرد . برای سالن پذیرایی فقط یک دیوارش دنبال یک طرح خیلی خاص هستم شما چه البومی پیشنهاد خودتون هست؟ معمولا برای نصب کاغذ دیواری اداری و نصب کاغذ دیواری اتاق کودک این نوع پیشنهاد می شود. این کاغذدیواریهای الیاف شیشهای (فایبر گلاس) به همراه یک لایه چسب با تکنولوژی بالا میتوانند خانهها را امنتر کنند. این کاغذ دیواری های الیاف شیشه ای ( فایبر گلاس ) به همراه یک لایه چسب با تکنولوژی بالا می توانند خانه ها را امن تر کنند. رول کاغذ دیواری جدیدی خریدهاید و دیوارهای رنگورورفتهای در خانه دارید که میخواهید ظاهر بهتر و دلپذیرتری پیدا کنند؟ کاغذدیواری با طرح دستساز با ظاهر سه بعدی نمایش داده شده و منحصر به فرد میباشد. البته انتخاب کاغذدیواری اتاق خواب کاملا سلیقه ای است و می توان مطابق با نوع چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب از انواع طرح های آبرنگی، گل دار، راه راه، ساده، اشکال هندسی و …