کاغذ دیواری L گروه اکسون، فروشنده مستقیم انواع کاغذ دیواری

زیرا در برخی موارد طرح انتخاب شده بسیار زیباست اما زمانی که بر روی دیوار قرار میگیرد ظاهر جذابی نداشته و موجب تغییر نظر شما می شود. تنوع طرح بالا:یکی دیگر از ویژگی های کاغذ دیواری که بسیار زیاد مورد توجه مشتریان عزیز قرار می گیرد تنوع طرح و رنگ بسیار بالا و متنوع کاغذ دیواری نسبت به سایر دیوارپوش ها علی الخصوص نقاشی ساختمان می باشد در واقعیت هم نیز همین طور می باشد. انتخاب کاغذ های ساده و تک رنگ علاوه بر اینکه حس سادگی در دکوراسیون مدرن را القا می کند به دلیل سادگی خسته کننده هم نیست.و ست کردن آن با دکوراسیون هم راحت تر است. علت گرانتر بودن این نوع کاغذ ها علاوه بر استحکام ، قابلیت شستشوی آنهاست. روش نصب کاغذ دیواری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است چراکه نصب نادرست می تواند علاوه بر خسارات مالی ای که به شما وارد می کند، زیبایی محیط خانه را تحت تاثیر قرار دهد.

از این رو اگر نسبت به چگونگی نصب آن اطلاع ندارید به سراغ افراد ماهر و متخصص بروید و یا به طور کلی بیخیال کاغذ دیواری شده و همان روش گچکاری را در پیش بگیرید. پس اگر قصد دارید نصب و یا تعویض کاغذ دیواری برای مکان مهمی را انجام دهید نهایت دقت را در انتخاب خود داشته باشید. کندن کاغذ دیواری های بدون چسب معمولا سخت است بنابراین قبل از نصب آن مطمئن باشید که طرح آن را دوست دارید و به این زودی ها از آن خسته نمیشوید. در نتیجه باید توجه داشته باشید که خرید خود را از فروشگاهی انجام دهید تا درباره تمامی ویژگیها و معیارهای خرید محصول به شما اطلاعات کافی را ارائه کند. نکته اینجاست که هیچ گاه نباید به مدل های رنگارنگ موجود در بازار چشم داشته باشید. بهترین کاغذ دیواری های موجود در بازار به دو دسته ایرانی و خارجی تقسیم می شوند، کاغذ دیواری ایرانی معمولا قابل شستشو نیستند اما کاغذدیواری های خارجی قابلیت شستشو دارند. این روزها بازار کاغذ دیواری به سرعت در حال تغییر است و این امکان وجود دارد که طرح انتخابی شده طی چند ماه آینده دیگر تولید نشود و در بازار نیز موجود نباشد. این نوع از کاغذ دیواریها با ابعاد 5 متر و 16 متر در بازار موجود هستند.

در این مرحله چسب را به صورت لایهای بر روی دیوار بمالید. در واقع این امکان وجود دارد که به دلیل عدم آگاهی افراد، از چگونگی نصب این دیوارپوش ها، در زیر آنها هوا باقی بماند که این مسئله زیبایی را از کاغذ دیواریِ انتخابی شما میگیرد. این کار باعث می شود تا با اطمینان بیشتری آنرا ته و نصب کنید. در ادامه به به برسی قیمت کاغذ دیواری و راهنمای خرید آن می پردازیم. مواردی که در سطرهای بالا به شما توضیح دادیم در این زمینه بسیار مفید هستند و اگر خوب متوجه آن ها نشدید، پیشنهاد میکنیم دوباره آن ها را مطالعه کنید. از جمله دیگر عواملی که بر قیمت کاغذ دیواری و همچنین آخرین فاکتور تاثیر میگذارد، تغییر قیمت آن در کشور تولید کننده است. البته باید بدانید این مزایای بسیار زیاد سبب شده است که قیمت این نوع از کاغذهای دیواری بسیار بالاتر از انواع دیگر باشد. منظره اتاق، میزان نور طبیعی و خصوصیات معماری ساختمان از دیگر عواملی هستند که قبل از شروع تزئین باید مدنظر قرار گیرند. رنگ هم تنوع زیادی دارد و شما می توانید دیوار خود را به هر رنگی که دلتان میخواهد رنگ کنید، اما مطمئننا تنوع رنگ به کاغذ دیواری نمیرسد.

جادوی رنگ ها، محیط زندگی ما را خاص تر کرده اند و از این طریق میتوان از آن برای نمایی بهتر برای فضا استفاده کرد . الگوهای کاغذ دیواری سنتی مانند داماس و گلهای کلاسیک بهترین ایده های کاغذ دیواری برای پذیرایی رسمی مناسب هستند. فضاهایی مانند پذیرایی گزینه مناسبی برای استفاده از کاغذ دیواریهای با طرحهای عمودی هستند. به عنوان مثال انتخاب این نوع از کاغذ دیواریها برای دیوارهای اطراف شومینه و دیوارهایی که پنجرههای بزرگ در آن جای دارد، انتخاب بسیار زیبایی است. بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی نسبت به تزیین دیوارهای منزل با کاغذ دیواری برای ایجاد نقطه جذب در دیزاین منزل اقدام می کنند. دیوارهای گچی برای نصب کاغذ دیواری بسیار مناسب هستند و این کار به راحتی انجام می شود. این نوع کاغذ دیواری ، بعنوان کاغذ دیواری قابل شستشو (سایش با اسفنج مرطوب) و قابل کندن از روی سطح دیوار دسته بندی میشوند ، تقریبا در همه محیط ها قابل نصب بوده و نسبت به کاغذ دیواری های ساخته شده از کاغذ خالص مقاومت بهتری در مقابل آلوده شدن به چربی و قرار گرفتن در معرض رطوبت دارند ، لذا کاغذ دیواریهای پی وی سی را با رعایت استاندارد نصب و استفاده از چسب مناسب، حتی در حمام و آشپزخانه نیز میتوان نصب کرد.