کاغذ دیواری L گروه اکسون، فروشنده مستقیم انواع کاغذ دیواری

در این مبحث به صورت اجمالی، شما را با جنسهای مختلفی از کاغذ دیواری ها آشنا نموده و اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار خواهیم داد. امروزه بسیاری از مردم با کاغذ دیواری آشنا هستند، ولی کم تر کسی می داند که این پوشش دیواری پرطرفدار چگونه تولید می شود که در ادامه مراحل ساخت کاغذ دیواری که در شش مرحله طراحی – آماده سازی – پوشش – چاپ – پیش آمادگی – بسته بندی تقسیم می شود. چینیها 200 سال پیش از میلاد مسیح کاغذ برنج را تولید میکردند و روی دیوار میچسباندند. وقتی همه وسایل برای تمیز کردن کاغذ دیواری را آماده کردید ابتدا به صورت آزمایشی یک تکه از پوستر دیواری که کمتر در معرض دید قرار دارد را تمیز کنید و اگر مشکلی برای پوستر و کاغذ پیش نیامد سپس محل اصلی را تمیز بفرمایید. برای انتخاب طرح کاغذ دیواری برای هر محیط چه اتاق خواب چه سالن نشیمن چه سالن پذیرایی و حتی محیط های اداری، ابتدا و در اولین گام دیوارهای اصلی را مشخص کنید.

با خرید کاغذ دیواری وینیل نانوون از مزیت کاغذ دیواری نانوون و PVC یکجا بهره می برید؛ این کاغذها از یک لایه نانوون و یک لایه PVC ساخته شده اند و به همین دلیل مثل مقاومت خوبی در برابر رطوبت دارند، پس می توان از آن با خیال راحت در محیط های مرطوب استفاده کرد. دیوارپوش های سه بعدی نیز یکی از طرح ها و مدل های کاغذ دیواری میباشد که به نسبت جدید هستند و تازه وارد بازار فروشگاه های دکوراسیون داخلی شده اند، همانطور که از نام این محصول مشخص است، از طرح های سه بعدی بر روی خود برخوردار است و همین موضوع تنها تفاوت این مدل با سایر کاغذ ها میباشد، از لحاظ کیفیت کاغذ دیواری سه بعدی تفاوتی با سایر دیوارپوش ها نداشته و تنها طرح روی آن از اشکال سه بعدی انتخاب شده اند. کاغذ دیواری های سه بعدی می توان گفت که از جدید ترین طرح های موجود هستند. دست شما برای انتخاب انواع کاغذ دیواری جدید برای پذیرایی فوقالعاده باز است. یک نکته مهم دیگر این است که لزومی ندارد برای کل دیوار های پذیرایی خود از کاغذ استفاده کنید.می توانید یک نکته کانونی در دکوراسیون خود انتخاب کرده و در آن قسمت از کاغذ مناسب استفاده کنید.

معایب: از آنجایی که کاغذ دیواری با چسب نصب میشود، در حمامها و آشپزخانهها به علت وجود رطوبت بالا ممکن است باعث جدا شدن کاغذ دیواری از دیوار شود. قیمت کاغذ دیواریهای نانو به مراتب بالاتر از موارد دیگر است زیرا تکنولوژی نانو باعث برتریهایی در این نوع کاغذ دیواری نسبت به باقی کاغذ دیواریها شده است. در معرض دی اکسین ها قرار گرفتن می تواند باعث بروز مشکلاتی برای سلامت افرادی که در آن محیط قرار دارند بشود. البته قیمت بالای کاغذ دیواری الیاف طبیعی با توجه به مزایای قابل توجه آن مانند سازگاری با محیط زیست، مقاومت بالا، ضد حساسیت بودن و قابلیت شستشو آنقدرها هم عجیب نیست. اما چسباندن کاغذ دیواری کار دشواری نیست و تنها نیاز به تجربه کافی دارد. رول در انبار خود موجود می کنم و این آلبوم را در بین فروشگاه داران توزیع می کنم تا از روی آنها سفارش ثبت کنند بعد از گذشت مدتی تمامی طرح های پرطرفدار زیبا و روشن پرفروش آن آلبوم فروخته می شود و موجودی این طرح های زیبا و پر طرفدارتر از آلبوم در انبار صفر می گردد و طرح های پرفروش آلبوم دیگر در انبار موجود نیستند و تنها طرح هایی از آلبوم در انبار موجود هستند که به هر دلیلی خریداران چندانی نداشتند و وقتی یک آلبوم وارداتی از کاغذ دیواری که بسیاری از طرحهای آن در انبار موجود نمی باشد بسیاری از فروشگاه داران دیگر این آلبوم را در معرض نمایش مشتریان قرار نمی دهند و این امر سبب می شود آن دسته از طرح ها ازالبوم که خریداران کمتری داشته و در این مدت کمتر مورد استقبال مشتریان قرار گرفته اند در انبارها بمانند و دیگر فروش نروند.

انتخاب طرح جهت ست بستن و چیدمان مناسب:یکی از مهمترین و حساس ترین مراحل خرید و نصب کاغذ دیواری برای یک محیط انتخاب صحیح طرح جهت ست بستن و چیدمان مناسب وسایل می باشد. بهترین انواع کاغذ دیواری اتاق خواب آنهایی هستند که اغلب سادهاند، رنگی خنثی دارند، و به ست تخت خواب و پرده اتاق خواب میآیند. کاغذ دیواری های برچسبی آسان ترین گزینه هستند چرا که صرفا باید ورق پشتی آن را بکنید و آن را روی مکانی که میخواهید بچسبانید بدون نیاز به هیچ گونه چسب، آب و یا ماده فعال کننده ای. این مرحله باید بسیار دقیق انجام گیرد. سهولت نصب:نصب کاغذ دیواری نسبت به سایر دیوارپوش ها از پورت بالاتری برخوردار می باشد و حتی خود شما عزیزان نیز می توانید نصب کاغذ دیواری را انجام دهید البته به کارگیری نصاب ماهر و کارآموز ایده بیشتر مورد پیشنهاد قرار می گیرد. با وجود انواع کاغذ دیواری کلاسیک و مدرن، گزینههای شما هنگام خرید این محصول از همیشه بیشتر است.