کاغذ دیواری L گروه اکسون، فروشنده مستقیم انواع کاغذ دیواری

اگر اتاق شما نور گیر است و در ساعاتی از روز نور خورشید زیادی به اتاقتان میتابد؛ نگران رنگ پریدگی و کدر شدن کاغذ دیواری خود نباشید. بنابراین اگر کاغذ دیواری با کیفیتی را انتخاب کردهاید؛ نگران کثیف شدن آن نباشید. زیبایی کاغذ دیواری در ظرافت و مهارت نصب آن است. شما از روی ضخامت کاغذ دیواری میتوانید دوام آن بررسی کنید. کاغذ دیواریهایی که ضخیمتر هستند؛ این لایه ضد آب را دارند و مرغوبترند. در نهایت باید با توجه به فضایی که دارید کاغذ دیواریتان را انتخاب کنید. با توجه به ویژگیهای بالا شما میتوانید یک کاغذ دیواری با طرح و مدل مناسب انتخاب کنید. علاوه بر هماهنگی مدل و رنگ، کاغذ دیواری باید متناسب با سن و روحیه افراد باشد. این پوشش تزیینی هم مانند رنگ، ویژگی ها و البته معایب و مزایای خودش را دارد که تا با آنها آشنا نشوید نمی توانید انتخاب درستی داشته باشید. در این مقاله از مجله خدمت از ما ضمن معرفی انواع کاغذ دیواری، با مزایا و معایب کاغذ دیواری هم آشنا خواهیم شد. در تولید کاغذ دیواری ضد امواج معرفی شده از هیچگونه ماده پلی اتیلن و رزینهای مضر (TVOC و HCHO) که به طور معمول در تولید کاغذ دیواری ها کاربرد دارد ، استفاده نشده است.

یعنی اگر به علت خراش یا ضربه قسمتی از کاغذ دیواری جدا شد؛ به راحتی میتوان زیر آن را با چسب آغشته کرده و در نهایت کاغذ دیواری را ترمیم کرد. کاغذ دیواریهای نانو قیمت بالایی دارند و با توجه به موادی که در آن به کار گرفته شده گرد و غبار را به خود جذب نخواهند کرد. کاغذ دیواری ارزان قیمت اغلب دارای بافتی ساده و یکدست است و برای خرید ارزان به صورت اینترنتی کافی است با یک جستجوی ساده قیمتها را مقایسه کنید. همین امر سبب می شود که وارد کننده اصلی کاغذ دیواری این رول ها را در بازار به صورت عمده و فله ای با قیمت کمتری به فروش برساند و همین امر سبب می شود که برخی از کاغذ دیواری ها از قیمت کمتری نسبت به سایر کاغذ دیواری ها برخودار باشند که دلیل عمده آن طراحی ضعیف و رنگ و نمای ضعیف آن می باشد هرچند از کیفیت مطلوب جنس و متریال برخوردار باشند. همین امر باعث شده تا دوام کاغذ دیواریهای PVC بالاتر از باقی کاغذ دیواریها باشد. بی شک تا کنون در هنگام نقاشی کردن خانه با رنگ به مشکلاتی از قبیل بوی تند رنگ و مدت زمانی که باید مراقب دیوارها باشید تا خشک شوند برخورد کرده اید.؛ اما در نصب کاغذدیواری، به علت استفاده از چسب مخصوص کاغذ دیواری که در آب حل میشود ، نه تنها بویی زننده و مضری در محیط وجود ندارد، بلکه سرعت خشک شدن آن نیز بسیار عالی است.

اما برخلاف کاغذ دیواری های ساده دارای یک طرح متفاوت و در ابعاد بزرگ تر است که باید به صورت یک پارل در کنار یکدیگر قرار گیرد تا بتواند طرح کامل را نشان دهد. اما برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب با ما همراه شوید. اخیرا این کاغذ دیواری طرفداران زیادی را به خود جلب نموده است . کاغذ دیواریهای مقاوم همگی دارای یک لایه محافظتی ضد آب از جنس وینل هستند که در برابر رطوبت و خراش مقاوم است. برخی از آنها از نوع پی وی سی با روکش وینل هستند. کاغذ دیواری از جمله مواردی است که افراد میتوانند به عنوان روکش جهت پوشاندن سطح دیوارهای خود از آن استفاده کنند. چند سالی است بازار کاغذ دیواری دوباره داغ شده و بسیاری برای زیباکردن خانه از این فرش های دیواری استفاده می کنند. اگر دوست دارید طراحی اتاق خواب، اتاق نشیمن یا آشپرخانه را عوض کنید، چاپ کاغذ دیواری بهترین گزینه برای این مکانهای پر تردد است.

اگر جز افرادی هستید که تمایل به بکارگیری طرح های خاص در طراحی دکوراسیون داخلی دارید ، کاغذ دیواری طرح آجر گزینه بسیار مناسبی است . هرچند کاغذ دیواری های آن زمان با انواعی که حالا در بازار هست، تفاوت فاحشی دارد. بعد از نصب کاغذ دیواری مناسب، درزهای آن مشخص نبوده و زیر آن حباب به وجود نمیآید. یکی دیگر از ویژگیهای یک کاغذ دیواری خوب قابل شست و شو بودن آن است. یک کاغذ دیواری خوب و باکیفیت به آسانی بر روی دیوار قرار گرفته و نصب میشود. این ویژگی در کاغذ دیواریهای با کیفیت وجود دارد و از آنجا که جنس مواد به کار رفته شده در آنها خوب است؛ بوی بد و آلرژی زا تولید نمیکنند. ذکر این نکته شاید خیلی لازم نباشد که بدانید نصب کاغذدیواری روی دیوار های نا هموار و گچ کاری شده قدیمی کمی نا معقول است؛ زیرا شما باید ابتدا، زیر ساز های نصب کاغذدیواری، همانند بتونه کشی و استفاده از رنگ های روغنی و… تنوع در نوع، جنس، کیفیت، طرح و رنگ به قدری زیاد است که شاید برای شما هم انتخاب را سخت کرده باشد. به طور مثال برای فضاهای کوچک بهتر است از رنگهای ملایم و روشن و طرحهای سادهتری استفاده شود.