کاغذ دیواری L گروه اکسون، فروشنده مستقیم انواع کاغذ دیواری

تولیدات ماده خام کاغذ دیواری طی چند ساله گذشته تغییرات بسیاری از نظر کیفیت و طراحی داشته بطوری که اغلب سلیقهها را پوشش میدهد. در هنگام نقاشی بوی رنگ فضا را برای سكونت نامناسب می نمايد و تا مدتها هم ادامه دارد همچنين زمانی بايد طی شود كه رنگ روی ديوارها خشك شوند در صورتيكه كاغذ ديواری پس از نصب شدن هيچ بويی ندارد و با سرعت هم خشك می شود. در حالی که رول کاغذ دیواری آمریکایی 68.5 سانتیمتر عرض دارد. پس از فراهم کردن موارد و ابزارهای مورد نیاز نصب کاغذ دیواری، نوبت به بازبینی و زیرسازی دیوار میرسد، اگر دیواری که قصد دارید آن را کاغذ دیواری کنید، نم داشته باشد باید علاوه بر نم، ریشه و منبع نم را نیز از بین ببرید تا کاغذ دیواریها پس از نصب دچار مشکل نشوند، کلید و پریزها را باز کنید و قسمتهای نمدار را با کاردک فلزی بتراشید تا چند سانتیمتر این کار را ادامه دهید، تمام گچهای خیس را از دیوار جدا کنید تا به قسمتی که نم از آنجا شروع میشود، برسید و مشکل را برطرف نمائید، سپس مجددا دیوار را گچ کنید. عموماً این کاغذ سبکتر است و برای استفاده در فضاهایی که رطوبت کمتری دارند مانند نشیمن مناسب است.

بسیاری از افراد به دلیل فرآیند سخت و پیچیده رنگ کردن دیوارها، کاغذ دیواری را به عنوان یک جایگزین مناسب برای پوشش دیوارها انتخاب میکنند. اکثر شرکتهایی که به فروش انواع کاغذ دیواری مشغول هستند، سرویس نصب و اجرا را به عنوان بخشی از خدمات ارائه میکنند. 9. یادتان باشد که هماهنگی بین بافت کاغذ دیواری و پارکت لمینت ودیگر زیر مجموعه های مبلمان بسیار مهم بوده و بهتر است که این اقلام را در یک طیف رنگی و یا مکمل یکدیگر انتخاب کنید. 5. با استفاده از طرح های افقی، می توانید خانه را وسیع تر و پهن تر از آنچه هست، نشان داده و در عین حال، سقف را به کف نزدیک تر نشان دهید. کاغذ دیواریها با ابعاد و طرحهای متنوع سلیقه همه را پوشش میدهد و یک روش سریع برای پوشاندن دیوار خانه است. طرح متنوع می باشد و از هر کدام از این طرح ها مقدار ?

طرح و نقشهای متنوع این کاغذ دیواری و استفاده متنوع و کاربردی آن باعث شده مورد توجه بسیاری از افراد قرار بگیرد و باعث جلب رضایت بسیاری از مشکل پسندان میشود. مورد استفاده قرار بگیرد. 4. با استفاده از طرح های عمودی و با فاصله، می توانید دیوارها را بلندتر جلوه داده و این حسی را القا کنید که انگار سقف در فاصله ای مرتفع تر از ارتفاع واقعی اش قرار گرفته است. برای انتخاب طرح کاغذ دیواری برای هر محیط چه اتاق خواب چه سالن نشیمن چه سالن پذیرایی و حتی محیط های اداری، ابتدا و در اولین گام دیوارهای اصلی را مشخص کنید. برای بزرگتر یا کوچکتر به نظر رسیدن یک محیط با استفاده از انتخاب طرح کاغذ دیواری مهمترین المانی که باید به آن توجه کنیم اختلاف رنگی بین رنگ پس زمینه کاغذ دیواری و رنگ طرح اصلی کاغذ دیواری میباشد که هرچه این اختلاف رنگی بیشتر باشد کاغذ دیواری محیط را شلوغ تر به نمایش می گذارند و زننده تر است و هر چه اختلاف رنگیه رنگ پس زمینه و رنگ طرح کمتر باشد کاغذ دیواری محیط را خلوتتر و بزرگ تر به نمایش می گذارد.راهکار دیگر برای بزرگتر به نظر رسیدن فضا با انتخاب از کاغذ دیواری استفاده از کاغذ دیواری با تناژ رنگی یکسان با تناژ رنگی سقف و کف می باشد.

انتخاب طرح جهت ست بستن و چیدمان مناسب:یکی از مهمترین و حساس ترین مراحل خرید و نصب کاغذ دیواری برای یک محیط انتخاب صحیح طرح جهت ست بستن و چیدمان مناسب وسایل می باشد. استفاده از چسب مناسب و استاندارد:یکی دیگر از مسائل بسیار مهم در نصب کاغذ دیواری، استفاده از چسب با کیفیت استاندارد می باشد. بعد از مشخص کردن دیوار های اصلی شما می توانید طرح کاغذ دیواری اصلی خود را بر روی این دیوار ها در نظر بگیرید و طرح فرعی کاغذ دیواری خود را برای دیوارهای فرعی مانند ستونها و یا دیوارهایی که در آنها درب یا پنجره های متعدد وجود دارد همانطور که خدمتتان عرض کردیم استفاده ترکیبی از طرح ها می تواند بسیار اثربخش تر باشد. در این دیوارها درب یا پنجره وجود ندارد یا نسبت به سایر دیوارها کمتر وجود دارد. در انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق خواب سعی کنید از کاغذ دیواری هایی با رنگ سرد استفاده کنید که نسبت به سایر رنگها آرامش بخش ترهستند. چنین طرح هایی به عنوان طرح های انرژی زا شناخته می شوند. به عنوان مثال انتخاب یک عکس خانوادگی برای فضایی مانند حال و پذیرایی انتخاب مناسبی نیست.