۴۹ طرح زیبای کاغذ دیواری برای پذیرایی ۲۰۱۸ +تصاویر

با انتخاب کاغد دیواری در طرحهای مختلف میتوانید تنوع بیشتری به خانه بدهید از سمتی هر کاغذ را با توجه به فضایی که از آن استفاده میکنید، انتخاب کنید. شاید انتخاب کاغذ دیواری کار آسانی است، اما اگر با تنوع بسیار بازار در طرح و رنگ و همچنین قابلیتها و کیفیتهای متفاوت کاغذ دیواری روبرو شوید خواهید دید که انتخاب کاغذ دیواری کار دشواری میشود. یک کاربرد مهم دیگر کاغذ دیواری موقت، تبدیل برخی لوازم منزل، به مدلهای لوکس و گران قیمتی است که در بازار یا اینترنت مشاهده میشود. و بسیاری مزایای دیگر که پین ورک در اختیار شما قرار میدهد. از طرفی برای حال و پذیرایی به میزان فضایی که در اختیار دارید توجه کنید. نصب این کاغذها نیز بسیار آسان بوده و خودتان هم میتوانید بدون کمک گرفتن از شخصی آنرا در هر قسمتی از منزل که دوست دارید نصب کنید. از مزیت های اصلی پوستردیواری نسبت به کاغذ دیواری رولی این است که در انتخاب طرح و اندازه هیچ محدودیتی نداریم و هر طرح را میتوان در ابعاد دلخواه تولید کرد که همین ویژگی سبب شده است که در در سال های اخیر استفاده از پوستر دیواری نسبت به کاغذ دیواری های رولی بیشتر به چشم می خورد در نظر داشته باشید که قیمت پوستر دیواری بر اساس متر مربع میباشد و قیمت کاغذ دیواری های آماده بر اساس رول میباشد.

چاپ کاغذ دیواری سفارشی در حقیقت تصویر یا طرحی است که براساس سلیقه و ذائقه مشتری و نیز براساس ابعاد، نوع طرح و رنگ دلخواه شما بر روی جنس سفید رنگ و خام کاغذ دیواری چاپ میشود و دقیقا مانند کاغذ دیواریهای استاندارد قابل نصب میباشد. این در حالی است که پوستر دیواری یا کاغذ دیواری سه بعدی در ابعاد دلخواه شما و برای شما به صورت مجزا ساخته می شوند تولید می شوند. البته این تکنیک فقط بر روی کابینتهایی اجرا میشود که طبقات آن قابل جدا شدن از بدنه کابینت باشند تا فضا برای نصب کاغذدیوار ی فراهم شود. اگر تا بحال از کاغذ دیواری جداشدنی و موقت استفاده نکردهاید، باید بدانید که این مدلها برای تزیین دیوار بین کابینت آشپزخانه بسیار موثر هستند. اما در مورد دروار زیر، این روکش براق فلزی، فقط یک کاغذ دیواری است که بر روی سطح کشو نصب شده است. به طور کلی کاغذ دیواری های رولی به دو دسته وینیل با روکش پی وی سی و نانوون که اخیرا وارد بازار شده است می توان تقسیم بندی کرد. بازسازی و کابینت و کنافطراحی داخلی ، طراحی دکوراسیون ، طراحی نما ، اجرای اسکلت فلزی و بتن و قلاب و آرماتور بندی نصب کاغذدیواری و اجرای پتینه و آیینه و اجرای لمسه و ایینه طراحی و اجرای کابینت و کمد دیواری و اجرای تخصصی نصب کناف ، پارکت ، کفپوش ، سنگ طراحی داخلی .

بلوار فلسطین یکی از خیابان های مشهد است که در آن انواع تجهیزات طراحی داخلی نظیر دیوارپوش، کفپوش، کاغذ دیواری و پرده عرضه می شوند. تمیز کردن کاغذدیواریها با استفاده از آب گرم و اسفنج معمولی می توانید انجام دهید. سپس زیر سازی های لازم را انجام دهید. کاغذ دیواری های رولی در ابعاد استاندارد تولید می شوند مثلاً عرض ۵۰ سانت و طول ۱۰ متر. کاغذ دیواری یک پوشش برای دیوار میباشد که با استفاده از چسب مخصوص آن بر روی دیوار می چسبد که در طرح های بسیار متنوع و در اندازه های مختلف تولید می شود. پس از انقلاب صنعتی و توسعه چاپ با نیروی بخار، کاغذ دیواری به صورت انبوه تولید شد، در نتیجه قیمت آن کاهش یافت و طبقه متوسط نیز قادر به خرید آن شدند تا دیوارهای منزل خود را با کاغذ دیواری پوشش دهند. گاهی اوقات سقف تزیین شده با کاغذ دیواری، بقدری زیبا میشود که دائما باید نگاهتان به سقف باشد تا از ظاهر زیبای آن لذت ببرید. ابتدا باید به رنگ وسایل خانه توجه کنیم تا با کاغذ دیواری که انتخاب میکنیم هارمونی داشته باشد .

بنابراین کاور کف کابینت باید قابلیت شست و شوی آسان داشته باشد و همچنین وقتی در معرض دید قرار میگیرد، دیزاین و طراحی آن موجب رضایت و شادی بیننده شود. اگر نگران این موضوع هستید باید بگویم این روزها حتی میتوانید کاغذ دیواریهایی پیدا کنید که قابلیت شست و شو دارند. کاغذ دیواری حتی در فضاهای کوچک نیز بسیار تاثیرگذار است. اگرمیخواهید دکوراسیون پذیرایی درخانه شما دارای فضایی آرامش بخش باشد، باید کاغذدیواری منزل خودرا در ابعاد کوچک و کمرنگ نصب کنید. کاغذ دیواری یک عنصر دکوراتیو است که به عنوان دیوارپوش در طراحی دکوراسیون منازل امروزی مورد استفاده قرار می گیرد. این دیوارپوش های تزیینی و زیبا برای دکوراسیون فضاهای مسکونی، اداری، تجاری، درمانی و بسیاری از فضاهای دیگر به کار می روند. پوشاندن سقف با کاغذ دیواری، یکی دیگر از ایدههای جالب برای اضافه کردن عمق و هویت به دکوراسیون خانه است. البته کاغذ دیواری هایی با جنس های دیگر هم مانند پیپر, کاغذ دیواری های جنس پارچه, کاغذ دیواری ها از جنس فلز نیز موجود میباشند که کمتر از کاغذ های وینیل و نانوون یا الیاف طبیعی مورد استفاده قرار میگیرند. این نکته را هم لحاظ کنید که رنگهای تیره فضاهای بزرگ را کوچکتر نشان میدهند اما حس آرامش بیشتری به فضا میدهند.